2733
2734
به نظرم خودتونو بیمه عمر کنید.و ماهانه یا هر شش ماه یکبار مبلغی واریز کنید تا پنج سال 20سال یا هر وق ...

بعد بازنشستگي داره بيمه عمر ؟ چجوريه ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم خودتونو بیمه عمر کنید.و ماهانه یا هر شش ماه یکبار مبلغی واریز کنید تا پنج سال 20سال یا هر وق ...

دخترمو بیمه عمر کردم اما امیدی بهش ندارم 😢

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728
من دخترمو بینه عمر کردم 20ساله.سود میاد روش.پارسال بیمه کردم درصدشو یادم رفته.بیمه ایران شنیدم معتبر ...

يعني پول دادي اول ؟ بيمه ايران با اين ميگي فرق داره ؟

hair coloris ~ hair keratin 
چرا عزیزم؟

بیمه پاسارگارد هستش میترسم ورشکست بشه 

بدتر همون ی ذره پولم از دست بدم

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738
يعني پول دادي اول ؟ بيمه ايران با اين ميگف فرق داره ؟

من خودم گفتم که هر سه ماه 200واریز کنم.که 207تومن میگیرن.میشه بیشتر هم بریزم اما طبق حقوقمون این مبلغو میریزم.هر چی بیشتر بریزیم بیشتر هم سود میدن.بعد دو سال هم میشه ازشون وام گرفت بدون ضامن و پس بدیم

بیمه پاسارگارد هستش میترسم ورشکست بشه  بدتر همون ی ذره پولم از دست بدم

منهم رفتم آسیا،ولی به حرف دختر برادرشوهرم که داره مدیریت بیمه میخونه گفت اونا خصوصی هستن اگه ورشکست بشن کلی دردسر داره پس گرفتن پول. بیمه ایران دولتیه بهتره.منهم بیمه ایران رفتم

عهه جرا ؟ چقدر ميدي كلا ؟ شامل چي هست اپشناش ؟ 

٢۵ ساله سالی ٣۰۰ 

منهم رفتم آسیا،ولی به حرف دختر برادرشوهرم که داره مدیریت بیمه میخونه گفت اونا خصوصی هستن اگه ورشکست ...

ایران پولی ک آخر دستم میومد خیلی خیلی کمتر از پاسارگاد بود 😐

2706