2737
2734

امروز بعد چند هفته زنگ زدم به یکی از دوستام که قبل ماه رمضون تازه عروسی کرد. چند هفته بود حرف نزدیم. امروز که زنگ زدم چیزایی بهم گفت که باورم نشد. ۶ ماه عقد بودن بعد عروسی کردن. گفت شوهرم خیلی مهربونه، خیلی خانوادمو دوست داره. اجازه نمیده خانوادش حتی کوچکترین دخالتی کنن. ولی گفت دقیقاا بعد عر‌وسی که رفتیم تو خونه، حتی تا سوپر سر کوچه هم تنها نزاشت برم. حتی جرات نمیکنم تنها برم تو پارکینگ. اجازه نمیده. میگه هر جا بخای بری خودم میبرمت. میگفت اصلا تا ۱سال قرار بود بچه نیاریم. از همون بعد عروسی اقدام کرده و میگه حتما باید بچه دار بشیم، و اینکه چند تا بچه پشت هم بیاریم. و اینکه هر روز و هر شب رابطه میخااد.!! اینارو میگفت من واقعا دیگه نمیدونستم چی بگم. زبونم بند اومد . زود قط کردیم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پس چجوری آدم اعتماد کنه با یه نفر رفت و آمد کنه و ازدواج کنه؟ واقعا مجرد ها این چیزا رو میشنون و میترسن...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738

پارانویید  چقد زیاد شدن اه انگار همه رمانارو قاطی کردن   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2706