2737
2734
عنوان

پیدا کردن جاری عجیب غریب 😮😕

651 بازدید | 59 پست

سلام 

به نظرتون کار درستیه من بگردم برا خودم جاری پیدا کنم؟

مادرشوهرم میگه یه دختر برا پسرم پیدا کن 

و البته شرایط دختری هم که میخوان یکم عجیب غریبه😶

البته خود برادر شوهرم عجیب غریب تره😓

چیکار کنم به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توضیح بده عجیب غریب‌ چیه کنجکاو شدم 😂

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

تحت هیچ شرایطی، وارد این مدل موضوعات نشید ....

حتی اظهار نظر هم نکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

نه بابا 

فردا هر اتفاقی بیفته باید تو جواب بدی 

رو زندگی خودتم اثر میذاره بد یا خوب زندگیشون 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

شرایطتشون چبیه؟بنظرم اصلا این کار رو نکن دیوونگی محضه البته ببخشیدا چون اگه خوب باشه که میگن خودمون پیداش کردیم و همشم اونو وس دارن ولی اگه بد باشه میندازن گردن تو و همیشه لعن و نفرین پشتته

2706