2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داداش من حدود ۱۰ سالگیش داشت 

چسب میخچه خارجی بود مارکش نمیدونم چی بود گرفتیم چند بار گذاشت روشون بعد از یه مدت حوب شدن کامل ولی با یه بار نرفت یه دوره هی میذاشتیم چسبو براش

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

خواهر من اینجور بود چسبم زدیم واسش تاثیر نداش 

رفت استخرو اومد کل اون نقطه سیاها اومدن بالا و راحت با سوزن میشد درش اورد بعد از اون الان ۵ ماهی میشه در نیورده 

نمیدونم واسه کلر بود یا چیز دیگ

یک عدد نیمچه روان شناس..😊

عزيزم 

بهترينش اسيد ساليسيليك بخر بريز رو ميخچه بعد چسبم بزن روش اينجوري زودتر خوب ميشه

حتما تكرار كن اين حركتو تا زودتر جواب بگيري

اطرافشم با يه كرم چرب كن

2738

من دبیرستانی بودم اونموقع حدودا 20تا میخچه کف پام دراومد همه رو خودم جراحی کردم سه روزه رفتن  

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد@@@ خدای دانه های انار...!!!پسرم بهترین هدیه خدا
عزيزم  بهترينش اسيد ساليسيليك بخر بريز رو ميخچه بعد چسبم بزن روش اينجوري زودتر خوب ميشه حتما ...

منظورم بعد اسيد ساليسيليك چسب ميخچه بزن

چون چسب ميخچه ب تنهايي جواب نميده

Azizam age Alan hichi dame dast nadari mese chasb ya mahloole mikhche,yek tashte kochik abe velarm beza o yekam toosh namak Beriz o beza pash yekam too AB bemoone,bad aroom aroom roosho BA Sange Pa bekesh,in Karo chand bar dar toole hafte anjam bedi khoshk mishe ,vali emshab in Karo bokon ta yekam aroom she bache

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
2706