2410
2553

بهم نچسبه وشیرنخوره یکسالشه دایماداره شیرمیخوره کلافه شدم ازدستش غذاهم خوب میخوره ولی دایمابه من چسبیده

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خوب مامانشی

مامانشم درست ولی یکی دایما صبح ظهرشب بهت چسبیده باشه اعصابتوخردنمیکنه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2714
من که از شیر خشک کمکی استفاده میکنم خیلی راضی ام شما هم کم کم به شیر گاو عادتش بده

شیرگاوم بهش میدم ولی بازم شیرخودمو میخاد

تو این سن از شیر میشه گرف؟وزن کم نمیکنه؟

شوهرم نمیذاره میگه تادوسال بده

بچه ای که سیره ولی به سینه مهدر آویزونه از یه چیزی ترسیده....اینو دکتر دخترم گفتش فک کن ببین کسی ب ...

نه باباهمه چیش ارومه فقط میخادبچسبه

بچه منم همینه 😭😭😭

چیکارش میکنی منکه سرسینه هام دردبرداشته ازبس شیرخورده

مامانشم درست ولی یکی دایما صبح ظهرشب بهت چسبیده باشه اعصابتوخردنمیکنه

چرا جان حق با توئه

وعده هاي شيرش رو كمتر كن

من براي اينكه دخترم همين وضع رو ترك كنه هر بار درخواست ميداد با بستني يا بازي سرشو گرم ميكردم 

به هر نحوي جلوي تكرارشو ميگرفتم 

وقتي يك سال و پنج ماهش بود هم شير رو قطع كردم 

اول دو هفته شير روز رو بعر از اون شير شب رو كه دخترم خيلي منطقي قبول كرد و ادامه نداد

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰
2706