2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهره منم گاهی‌رمزشو عوض‌میکنه بعد میبینم الکی‌بوده یه رفیقی‌چیزی داره میترسه ادم نباشه یه چیزه چرت بزاره براش کلا خوشش‌میاد هی محدودشو پاکسازی کنه منم کاریش ندارم بچم خوش‌باشه گوشیشم فقط وقتی‌میخوام یه عکس‌از بچه بگیرم باز میکنم نمیدونم چرا تو گوشیه خودم خوب‌نمیشه خلاصه که حساس نشو هیچی‌نیست این اصلا دلیل نمیشه 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
بروش نیار فردا ازش بپرس دیشب میخواستم یه چیزی سرچ کنم گوشی تو دم دستم بود رمزشو مگه عوض کردی نتونستم ...

اينجوري نيستيم رمز همو ميدونيم ولي دست نميزنيم به گوشي هم

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه،تیرم به خطا میرود اما به هدر نه...

ای خدا امان از این زندگیا که کش تنبونی بنده سریع شل میشه... دوستم ناراحت نباش و در کمال آرامش اول از موضوع سردر بیار بعد بترسو بلرز... بدون بحث و ناراحتی بعدا از همسرت بپرس چرا این خانوم بهت زنگ میزنه و ازش در آرامش توضیح بخواه با جنگ و دعوا فقط خودت آسیب میبینی هر چی حساسیت نشون بدی بدتر میشه همه چیز

😎🤔
2738

ان شاالله كه جيزي نيست 

خدا نكرده اگه موردي هم باشه يه چيز كه من تو تاپيكاي خيانت ديدم وقتي به روشون ميارن مردا جريتر ميشن  به رو نياري بهتره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

به نظرم خونتون و عوض کنید،  اگه مطمئن هم شدی با شوهرت رابطه داره، باهاش صحبت کن که دیگه تکرار نکنه، اگه خدای نکرده باهاش رابطه داشته باشه، ترکش سخته، انشا... که چیزی نیست، اما خونتون و حتما عوض کنید

میشود روزی دوباره از ته دل بخندم!؟ چشمانم هر روز نبارد...ای روزگار فقط زندگی آرام و کنار مادر میخاهم، مرده متحرک نمبخاهم...شاهزاده رویاهام زندگیم را سیاه کرد...
ميكم چرا شمارشو پاك كرده  چرا رمزو عوض كرده؟

چون حوصله ی جنجال دیگه نداشته

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706