2726

قبلا تاپيك زده بودم كه زن همسايمون كه تنها زندگي ميكنه و دو سه موردم ازش ديدم كه ميدونم زنه خوبي نيس مدير ساختمون هست يه كاري از شوهرم خواسته براش انجام بده بعد هي به شوهرم زنگ ميزد منم دعوا راه انداختم و گفتم حالا هي ميخواد برنگه يه دعواي حسابي كرديم باهم بعد ديگه چيزي نبود تا امروز شوهرم خواب بود ديدم يه شماره افتاده(انگار شمارشو پاك كرده بود چون بجاي اسم شمارش افتاده بود )من ديدم ولي فك ردم شماره ثابته و حساس نشدم 

بعد همين نيم ساعت پيش يوهو يادم افتاد شك كردم چك كردم ديدم شماره زنه س 

بعد خيلي اعصابم خورد شد گفتم كاش زودتر فهميده بودم ازش ميپرسيدم 

ولي حالا كه خوابه بعد هي خوره افتاد به جونم برم گوشيشو چك كنم با هزار ترس و لرز برداشتم ديدم رمزشو عوض كرده😭

تا ديروز من رمز گوشيشو ميدونستم 

حالا خيلي دلهره گرفتم چيكار كنم ؟قلبم داره ميكوبه يه دون آلپرازولام خوردم ولي اروم نشدم 

البته بگم زنه يه پسر بزرگ داره بعضي وقتا مياد پيشش واي ارايش ناجور ميكنه و كلا خوب نيس

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه،تیرم به خطا میرود اما به هدر نه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما میکار میتونیم بکنیم الان😐شوهرتو بیدار کن دعوا کنین اروم شی😕

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728
قبلا تاپيك زده بودم كه زن همسايمون كه تنها زندگي ميكنه و دو سه موردم ازش ديدم كه ميدونم زنه خوبي نيس ...

یادمه گفته بودی 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

سیاست داشته باش

ب نظرم چیزی نیس ولی ب روش نیار قردا بگو شارژم تموم شده گوشیتو میدی ب یکی زنگ بزنم چشماتو چهارتا کن یا گوشیتو بزن رو قیلمبرداری بزار پشت سرش متوجه نشه

یعد ک خوابید رمزشو بزن بعدم جستحوو

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

اگه چیزیم نبوده حساسش کردی بایدخودت دم خانومه رو قیچی میکردی

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706