2703
2553
عنوان

پای مرغ

269 بازدید | 10 پست

کیا پای مرغ استفاده کردن ؟..راسته ک میگن  واسه استخونا خویه؟

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من تو یه سایت خوندم واسه پوست خیلی خوبه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

هفته قبل سوپ جو درست کردم پای مرغ انداختم توش . خودم اصلا نتونستم بخورم شوهرمم منو ک نگاه کرد نخورد .نزاشتم ک دخترم پاهاشو ببینه چون بدش میاد سوپو دادم بهش خورد هی میگفت مامانی جیکارش کردی خیلی خوشمزس .اولا بلد نبودیا🤣😋🤣🤣 فک کنم خوب شده بود

2714

وای عالیه 😍😍😍

انقد دوست دارم😋😋😋

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
هفته قبل سوپ جو درست کردم پای مرغ انداختم توش . خودم اصلا نتونستم بخورم شوهرمم منو ک نگاه کرد نخورد ...

الهی.. نوش جونش 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید