2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فروردین ماه برای اولین بار اینطوری شده بودم ...رفتم دکتر گفت گلوت عفونت داره ...دارو داد خوب شدم& ...

برای شما هم چند تا بود ؟

دست میزنم ته زبونم نزدیک گلوم جوش ها رو لمس میکنم ،زبانم هم سفیده

آنتی بیوتیک خوردید ؟

من ته حلقم روی کام نرم یه نقطه ی کرمی هست سمت راستی عکس و سمت چپی لوزمه یکم سفید داره

2728

برای من ته زبونم جوشای ریز ریز زده بود ولی نگاه نکردم با این دقت 😁....ولی دردناک بودن نمیتونستم غذا بخورم ...دکتر آمپول پنی سیلین داد...و آزیترومایسین ...فکرکنم یه 3 هفته ای طول کشید خوب شه

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
برای من ته زبونم جوشای ریز ریز زده بود ولی نگاه نکردم با این دقت 😁....ولی دردناک بودن نمیتونستم غذا ...

من از بس این چند روز بهش نگاه کردم 

سه هفته چرک خشک کن خوردید ؟زبونتون هم سفید بود ؟خیلی درد میکرد ؟تب هم داشتید کم ؟

دکتر عمومی رفتید ؟

من آب گلوم رو قورت میدم یه جوریه 

من از بس این چند روز بهش نگاه کردم  سه هفته چرک خشک کن خوردید ؟زبونتون هم سفید بود ؟خیلی درد م ...

تب و علائم سرماخوردگی نداشتم ولی دکترم که متخصص گوش و حلق و بینی بود بهم گفتی سرماخوردگی داری و عفونت ...من داروهامو 1 هفته استفاده کردم...سفزرگد نبود ولی 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
تب و علائم سرماخوردگی نداشتم ولی دکترم که متخصص گوش و حلق و بینی بود بهم گفتی سرماخوردگی داری و عفون ...

من یه دکتر متخصص اطفال بود مامانم گفت سر در میاره زیاد که اون دارو برای معده داد و حساسیت یه هفته خوردم خوب نشد نقطه تو گلوم بعد بهش گفتم گفت اگه تب داری عفونته که نداری 

من رفتم دارو گیاهی گفت عفونته دارو داد بجوشونم بخورم که زبونم دیدم اینطوری شده