2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اتفاقا سالگرد ازدواج ما هم نزدیکه  میخوام از کل عکسامون کلیپ درست کنم غافلگیرش کنم با یه اهنگ قشنگ،شاید هدیه هم گرفتم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(۴۰تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand

من چون نمیخواستیم ولخرجی کنیم زیاد و بعد از عید بود چیزی لازم نداشتیم خودم کیک خوشگل خامه دار درست کردم حسابی تزئینش کردم بعدش شامم شوهرم نت برگ رستوران سنتی گرفته بود رفتیم بیرون شام آخر شبم رفتیم پارک چرخیدیم خیلی هم‌خوش گذشت

خوب با 300 تومن پودر اماده کیک بگیر خودت درست کن تزیینش کن بادکنک قلبی سیاه و قرمزز بگیر بزار اطراف میزی که کیک روش میزاری شامم حالا اگه خواستی برین بیرون یا سفارش بده واستون بیارن حالا یا پیتزا یا کباب هر غذایی که دوس داشتین یه اهنگ ملایم بزار خوشگل کن اخر شبم دیگه خودت میدونی چیکار کنی واسش