2733
2734

پسرم ٥٠ روزشه عين ٥٠روز با درد بهش شير دادم ديگه نميتونم از دردش طاقت بيارم خودمو چنگ ميزنمو شير ميدم همه كارم كردم خوب نشدم 😭

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لعاب به دانه را هم امتحان كن خانومي 

من ميزدم خيليً تاثير شد براي من زخم وحشتناك ميشد

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2738
عزیزم‌پماد شقاق سینه از داروخونه بگیر  خیلی خوبه  دعا یادت نره ☺

گرفتم همه چي خوب نميشه

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بعدشیردادن یکم ازشیرتوبدوش بمال دورهاله ونوک سینه ات

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

رابط سینه بخر بچسبون رو سینت اونو مک میزنم به جای سر سینه تو 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

کره بزن،من بعد4ماه هنوزم زخم میشه،هربار ک شیر میدی کره بمال ب نوک سینت بعد ی دستمال کاغذی روشو بپوشون،خوبیش اینه نرم میشه هربار ک شیر میدی تازه نمیشه زخمش

اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶
کپسول ویتامین eبخر همون سافت ژل....با سوزن سوراخ کن بریز رو نوک سینه ت...عالیه سریع خوب میشی.بعد از ...

خدا كنه خوب شه ديگه تحمل ندارم

2706