2733
2734
عنوان

طلا عوض کنم

161 بازدید | 9 پست

الان وقت مناسبی هس طلا عوض کنم؟؟شوهرم میگه دو هفته یا بیشتر صبر کن....

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

من چند روز پیش فروختم فکر کنم اول بفروشی بعد بخری بهتره

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه قراره تواین دوهفته اتفاق خاصی بیفته؟

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
2731
من چند روز پیش فروختم فکر کنم اول بفروشی بعد بخری بهتره

اینجوری ک خیلی ضرر هس نهایت بین تعویض و خرید ۳۰...۴۰ فاصلس...اونجوری خیلی فاصله بیشتر اس

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
مگه قراره تواین دوهفته اتفاق خاصی بیفته؟

میگه قراره بیاد پایین

الان ي كم اومده پايين  

از دیروز تا الان ۱۰ تومن اومده پایین

میگه قراره بیاد پایین

انشاالله

ولی آدم بازم مطمن نیست

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
2738
اینجوری ک خیلی ضرر هس نهایت بین تعویض و خرید ۳۰...۴۰ فاصلس...اونجوری خیلی فاصله بیشتر اس

اره ولی داره میاد پایین هیچ کس نمیخرید اخرش یکی پیدا شد

به نظرم بخوای بدونی بالا میره یا پایین باید ببینی راغبن برای خرید یا نه ده روز پیش فروختیم به نفعمون شد

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
اره ولی داره میاد پایین هیچ کس نمیخرید اخرش یکی پیدا شد به نظرم بخوای بدونی بالا میره یا پایین باید ...

دوستای شوهرم بعضی طلا فروشن....میگن صبر کن....یه دوستش ک خیلی اطلاعات داره