2737
2734
عنوان

کیا خجالت میکشن از شوهرشون

3624 بازدید | 51 پست

خجالت که نه ولی وقتی نیاز ج  ن  س ی  دارم  دلم میخاد اون بیاد شایدم خجالت میکشم. البته دخترم هم بزرگ شده کنجکاو شده. شبا هم دیر میخابه.  بخاطر همین سخته. الان سه ماهه هیچ رابطه نداشتیم. الان توی ماه 8 بارداری ام. فکر میکنه رابطه ج نسی خطرناکه برا نی نی. کسی هست مثل من باشه؟(من بیشتر دلم میخاد نیاز اونو برطرف کنم که مجبور نشه کاری کنه وگرنه خودم مشکلی ندارم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا احتیاط شرط عقله.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731

هیچ وقت حرفتو تو دلت نگه ندار مستقیم بهش بگو اون از دل تو ک خبر نداره 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
کافور بخور عزیزم انقدم خودتو اذیت نکن

الان مثلا این چه جوابی بود خودشیرینی بود یاچی خوب داره مشکلشو میگه نیاز زن عار نیس که کافور بخوره مثل جنس مخالفش نیاز داره دیگه 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2738

برخلاف انتظارم اصلا خجالت نمیکشم.معمولا شوخی شوخی حرفامو میزنم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

اولا خیلی خجالت میکشیدم اما بعد ها وقتی نیاز داشتم میرفتم سمتش و نه با زبون بلکه با دلبری و بوس .... یه جوری شلش میکردم و اونم اوکی میشد.

یه بارم به خاطر کج فهمیش دعوامون شد در کل خیلی خجالت نمیکشم .

توام بهش بگو بهت نیاز دارم دکترم منع نکرده البته اگه نکرده انشالا متوجه میشه

اگه رودررو نمیتونی پیام بده اما رودررو بگی خیلی بهتره

💏
احتیاط برای چی 

رابطه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بهش بگو از دکترت کاملاا پرسیدی دررابطه بااین موضوع دکتر مانعی ندیده بهش بگو حالااا حتماا نباید کامل باشه همین ملامسه وعشق بازی هم اون هیجان رو کم میکنه اگر هرازگاهی باشه بد نیست نه اینکه هیچیه هیچی 

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
2706