من خیلی بی نظم .

وقتی دوفاستون یا ال دی میخورم به موقعه میشم 

ولی خب بعدش که قطع میکنم مثلا دو سه ماه به موقع میشم ولی بعدش دیگه خررراب 

الان ۴۷ پریمه نشدم 

کلافم 

خستم دیگه 

هیچ دارویم استفادع نکردم

فقط،روزه ۳۹ بودم رفتم سونو گفت کیست ۱۷ در ۳۱ فولیکولر داری 

اومدم به دکترم نشون دادم گفت این کیست نیس این تخمکه 

حالا نمیدونم اخخ روز ۳۷ چه تخمکی 

منم فقط با قرص پریود میشم

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رازیانه میگن خوبه چند روز بخورم؟؟؟

من عرق رازیانه خودم ماه قبل...این ماه با دوهفته تاخیری و چهارروز لکه بینی تازه امروز پ شدم.بهترک نشدم بدترم شدم.تنبلی داری توام؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2731

رازیانه و پنج انگشت بخر هرروز به جز مواقع پری دم کن بخور جدا جدا عالیه واقعا

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

منم همینطورم..متخصص طب سنتی رفتم.. ها نوز دادروهاشو استفاده نکردم..اگر استفاده کنم جواب بده حتما اطلاع رسانی میکنم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
من عرق رازیانه خودم ماه قبل...این ماه با دوهفته تاخیری و چهارروز لکه بینی تازه امروز پ شدم.بهترک نشد ...

اره تنبلی لهنتی دارم رفتم سونو گفت کیست فولیکولر ۱۷ در ۳۱ داری نمیدونم که بخدا کلافه شدم هیچ وقت بوقتش نمیشم

از هر کدوم یه لیوان هم زمان دم‌کنم بخورم 

رازیانه اگر مشکل دیگه ای نداری بخور.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
منم همینطورم..متخصص طب سنتی رفتم.. ها نوز دادروهاشو استفاده نکردم..اگر استفاده کنم جواب بده حتما اطل ...

منم از دکتر طب سنتی ۱۵ تیر وقت گرفتم حتنا میرم باید درمان کنم خستم کرده اونقدر پروزسترون زدم و خوردم انزیم های کبدیم رفته بالا

چیکار کنیم اخه چقدر قرص بخورم

من با اچ سی جی واچ ام جی باردارشدم بعداز دوسال

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
2706