2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ینی همه کم میکنن؟؟؟

اره من هیچوقت نشنیدم کسی باش اضافه کنه وزن برا لاغری هم تجویز میکنن..حساسیت ب انسولین میبره بالا اصن نمیشه ک زیاد کنه وزنو 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
چن ماه خوردی ۵ کم کردی روزی چن تا؟؟؟

من روزی یکی نصف صب نصف شب ... ۳ ماه داره میشه

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

همون متفورمین دیگه اتفاقا کمک به لاغری میکنه

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
اره من هیچوقت نشنیدم کسی باش اضافه کنه وزن برا لاغری هم تجویز میکنن..حساسیت ب انسولین میبره بالا اصن ...

تازه امروز انداختم معدم خیلی اذیت میشه سرگیجه شدیدم دارم

تازه امروز انداختم معدم خیلی اذیت میشه سرگیجه شدیدم دارم

عه بعد غذا بخورید حتما ،،،معده رو اذیت میکنه ولی ب دکترتون بگید ..یچیزی شاید عجیب باشه ولی منم با گلوکوفاژ حالت تهوع میشدم ولی با متفورمین  ایرانیش اصن تهوع نگرفتم با اینکه برا همه برعکسه شمام ی امتحان بکن

2706