2733
2734

یه بچه با آنومالی های متعدد جسمی دارم میخوام دوباره واسه بچه اقدام کنم یه پزشک ژنتیک خوب بهم معرفی کنید لطفن.ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ولی هزینه آزمایشا خیلی زیاده خیلی. ما دو تا بیماری ژنتیکی داریم . یکیشو انجام دادیم تقریبا 6 میلیون . یکی دیگش اگه بخوایم انجام بدیم بالای 17 18 . 

و خدایی که به شدت کافیست ... 
عزیزم برو از طریق مرکز ناباروری اقدام کن

خوب ما مشکل نا باروری نداریم یه سقط داشتیم د هفته پنجم و یه پسر داریم که هم مشکل سی اف (بیماری ریه)داره هم پای راستش لاغرتر و کوهتاتر از پای چپشه.مهره های انتهایی کمرش انحراف داره و کلیه راستش کوچیکه و ۱۰ درصد کارایی داره.ولی خداروشکر راه میره و خیلی شیطونه

خوب ما مشکل نا باروری نداریم یه سقط داشتیم د هفته پنجم و یه پسر داریم که هم مشکل سی اف (بیماری ریه)د ...

میدونم ناباروری ندارید چون واسه بیماری های ژنتیکم باید همین مراکز برید تا دقیق بررسی کنن . برای ما ژن افراد بیمار فامیلمونو اول بررسی کردن بعد از من و همسرمم نمونه گرفتن . خدا رو 1000 مرتبه شکر جفتمونم ناقل pku نبودیم . و حالا میتونم باردار بشم

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2738
میدونم ناباروری ندارید چون واسه بیماری های ژنتیکم باید همین مراکز برید تا دقیق بررسی کنن . برای ما ژ ...

خدارو شکر

خوب مراکز ناباروری خودشون پزشک ژنتیک دارن؟؟؟

بهترینش تو تهران کدومه؟؟؟