1265
1273
عنوان

خانوم دکترا بیاین یه لحظه🌷

125 بازدید | 19 پست

سلام 🌷این عکس قرصای خواهرمه افسردگی داره،به نظرتون بخوره؟عوارض داره؟

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

هردوش رو برا افسردگی تجویز میکنن. خواهرشوهر من داره مثل نقل و نبات میخوره. از بس زیاد خورده دیگه روش اثر نداره. خواهر شما هم بخوره ولی به همون اندازه که دکترش گفته. یکمم خواب اوره

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1291
1323
فکر کنم 10 سال باشه. تازگیا چون دیگه روش اثر نداشت دکترش قرصش رو عوض کرد و قوی تر بهش  داده

منم رفتم دکتر برام نوشت نخوردم حالم بده مامانم نمیزاره بخورم میگه وابسته میشی واقعا نمیدونم چیکار کنم  

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد....
منم رفتم دکتر برام نوشت نخوردم حالم بده مامانم نمیزاره بخورم میگه وابسته میشی واقعا نمیدونم چیکار کن ...

به این زودیا وابسته نمیشی. خواهرشوهر من خیلی میخورد. مثلا اگر باید روزی یکی میخورد اون روزی 2 تا یا 3 تا رو میخورد. بعد این اخریا سرخود داروهاش رو ول کرد و گفت خوب شدم. افسردگیش برگشت. دوباره شروع کرد به دار  خوردن دیگه روش اثر مداشت و مجبور شد قوی تر بخوره. شاید اگر ولش نکرده بود یا زیاد مصرف نکرده بود نیاز به داروی قویتر نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
مشکلش چیه؟ من هم وسواس هم افسردگی 

توهم بیماری داره. جوری که حتی نشسته وصیت نامش رو هم نوشته . هر روز و هر لحظه منتظر مرگشه. صبح که از خواب بیدار میشه و میبینه زندست کلی گریه میکنه که چرا تو خواب نمرده و راحت نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توهم بیماری داره. جوری که حتی نشسته وصیت نامش رو هم نوشته . هر روز و هر لحظه منتظر مرگشه. صبح که از ...

انشاالله شفا بگیره

من خیلی مییترسم بستری بشم

ایشون بستری نشدن؟

انشاالله شفا بگیره من خیلی مییترسم بستری بشم ایشون بستری نشدن؟

ظاهرا همون 10 سال پیش یکماه بستری شده بود. من اون موقع نبودم و از تو تعریفاشون فهمیدم. اونم اولش قرصاش رو نمیخورد و کارش به بستری کشید. یکماه بستری بود و بهش داروهای قوی میدادن تا تونستن کنترلش کنن بعد یواش یواش دوز داروهاش رو کم کردن. به بستری شدن فکر نکن که اثر بدتری روت میزاره، ایشالا شما هم خیلی زود خوب بشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ظاهرا همون 10 سال پیش یکماه بستری شده بود. من اون موقع نبودم و از تو تعریفاشون فهمیدم. اونم اولش قرص ...

دعا کن برام خیلی حالم بده

اگه بستری بشم آبروم میره

توروخدا از ته دلت برام دعا کن  

دعا کن برام خیلی حالم بده اگه بستری بشم آبروم میره توروخدا از ته دلت برام دعا کن    

عزیزم😭بمیرم برات😭ایشالله زود خوب میشی😭من الان بخاطر خواهرم خیلی غصه میخورم😭خدا به خانواده هاتون رحم کنه خدایا به من رحم کن😭 

1311