2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لازانیا زود اماده میشه تایم بده ۲۰ تا ۳۰ مین اماده میشه بعد گریل رو روشن کن دو سه مین

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

زمان بگير ديگه بستگي ب درجه فرم داره 

فرمن يكساعت ونيم ميزارم عالي ميشه ولي تو نت اكثرا زده٤٥دقه بعد من ي كوچولو ازگوشش برميدارم تست ميكنم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738
من خوب درست میکنم

میشه به ماهم یاد بدین

من تا حالا درست نکردم

یبار مادرشوهرم درست کرده بود طعم دنبه گوسفند میداد خیلی بد بود

نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂
من فر ندارم اما دلم میخواد روی گاز بپزم ولی بلد نیستم.  اون سس مخصوصی هم ک وسطش میذارن هم بلد ...

تو مارو فرم ميشه سسشم مثل ماكاروني درست كن 

موقع ريختن رو ورقه ها ي لايه سس سفيد بزن مواد ماكاروني بريز بعدم پنير بعد لايه بعدي

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
معمولا وقتی اماده میشه بوی خوشش بلند میشه یه مقدار هم بگذارروش طلایی بشه

اول بزارم زیرش بپزه؟

خدایا عاشق آرامش اسمتم🥰لطفا آرامش حقیقی رو به قلب هممون سرآزیر کن🤲❤
2706