2737
2734
عنوان

دختر یا پسر

106 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من بچه اولمو باردارم رفتم سونو دختر بودم 😍.حالا همسرم یه کوچولوووو پسر دوسته یا حداقل حس میکرد بچمون پسره.کسی بوده اینجوری باشه بعد شوهرش عاشق دخترش شده باشه؟؟

اضافه کنم که این حسش شدید نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۹۹درصد آقایون عاشق دختر بچه هاشون هستن..نگران مهر پدری نباش..مراقب باش کسی نخاد شما و دخترت رو ناراح ...

انشالله.یکم نگران بودم باهاش حرف زدم گفت من واقعا برام فرقی نداره فقط حس میکنم پسره‌.ترسیدم چون باباش همش پسر پسر میکرد رو همسرم تاثیر بذاره

2728
انشالله.یکم نگران بودم باهاش حرف زدم گفت من واقعا برام فرقی نداره فقط حس میکنم پسره‌.ترسیدم چون بابا ...

مادر شوهر منم پسر پسر میکرد...ولی خدا رو شکر از نظر شوهرم فرقی نداشت..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2738
مرسی فداتشم لطف کردی جوابمو دادی دکتر من ۲۰هفته و ۴روز نوبت داده ی خورده نگرانم بخاطر دیربودنش

قربونت.حالا زودترم بری موردی ندارد ها میگن بهترین موقع همین ۱۸ هفته هستش ولی اون موقعم نباید دیر باشه

قربونت.حالا زودترم بری موردی ندارد ها میگن بهترین موقع همین ۱۸ هفته هستش ولی اون موقعم نباید دیر باش ...

منم دیروز ب دکترم گفتم ک همه۱۸هفته ۱۹هفته میرن چپ چپ نگام کرد گفت من بهترین زمان رو گفتم منم تو دلم گفتم آخه بیسواد ۲۱هفتگی کجاش بهترین زمانه😡

منم دیروز ب دکترم گفتم ک همه۱۸هفته ۱۹هفته میرن چپ چپ نگام کرد گفت من بهترین زمان رو گفتم منم تو دلم ...

من از وقتی باردار شدم بخدا به این پی بردم بعضی دکترا واقعاااا بی سوادن