2726

بریونی اعظم یا بریونی شاد

بریونی شاد تو خیابون طالقانیه اعظمم که چنتا شعبه داره من خودم شعبه تختی رفتم

رستوران اینا زیاد هستن مثلا 193 یه عالمه رستوران داره کنار هم

نیوشا و میلانم خوبن ولی گرونن

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بریانی اعظم خیابان مسجدسید

رستوران خانه تاریخی همدم السلطنه میدان نقش جهان ابتدای خیابان حافظ

رستوران حیاط هتل عباسی خیابان آمادگاه

رستوران شب نشین خیابان آتشگاه

رستوران شهرزاد خیابان چهارباغ ابتدای خ کوالالامپور

2728
بریونی اعظم یا بریونی شاد بریونی شاد تو خیابون طالقانیه اعظمم که چنتا شعبه داره من خودم شعبه تختی ر ...

اعظم رو رفتم خیلی خوب بود شاد از اعظم بهتره؟؟

193.نیوشا.میلان فست فود هستن؟

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   

رستوران مدائن،خ کشاورزی.

فست فود نون،خ علامه امینی،روبروی با غ غدیر.

اسنک آرمین

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

فست فود: آرابو  آدرسش جلفا. بلوار دانشگاه  هم یه مجموعه رستوران هست به اسم مراتو  که بهترینش آپتیموس و کینزا هستش. بریانی هم بریانی شاد آدرسش دروازه دولت و بریانی اعظم آدرسش خیابان چهارباغ پایین و شعبه دیگش خیابان کمال اسماعیل.مجموعه رستورانهای سیتی سنتر هم خوبه طبقه ۴ سیتی سنتره. رستوران گردان هتل آسمان هم عالیه .رستوران شب نشین و سیب هم خوبه خیابان آتشگاه

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
اعظم رو رفتم خیلی خوب بود شاد از اعظم بهتره؟؟ 193.نیوشا.میلان فست فود هستن؟

نه شاد و اعظم به نظرم یجورن ولی شاد خیلی شلوغه 

193 مجموعه رستورانه همه چی توش پیدا میشه اون دوتا اره فست فودین ایتالیایی هستن درواقع

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...