1421
1389

با سلام با اجازه اسی 

دوستان جهت خرید لوازم آرایشی با کیفیت وقیمت کاملا مناسب به کانال من در تل سر بزنین

@arayeshi_manelii

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی

بریونی اعظم یا بریونی شاد

بریونی شاد تو خیابون طالقانیه اعظمم که چنتا شعبه داره من خودم شعبه تختی رفتم

رستوران اینا زیاد هستن مثلا 193 یه عالمه رستوران داره کنار هم

نیوشا و میلانم خوبن ولی گرونن

اگه توی زبان انگلیسی یا آلمانی مشکلی داشتین یا کمکی خواستین در خدمتم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

بریانی اعظم خیابان مسجدسید

رستوران خانه تاریخی همدم السلطنه میدان نقش جهان ابتدای خیابان حافظ

رستوران حیاط هتل عباسی خیابان آمادگاه

رستوران شب نشین خیابان آتشگاه

رستوران شهرزاد خیابان چهارباغ ابتدای خ کوالالامپور

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

بریونی اعظم یا بریونی شاد بریونی شاد تو خیابون طالقانیه اعظمم که چنتا شعبه داره من خودم شعبه تختی ر ...

اعظم رو رفتم خیلی خوب بود شاد از اعظم بهتره؟؟

193.نیوشا.میلان فست فود هستن؟

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   
1401

رستوران مدائن،خ کشاورزی.

فست فود نون،خ علامه امینی،روبروی با غ غدیر.

اسنک آرمین

اصحاب امام تا هنوز در کربلا مانده اند...آماده در کنار او...که مدعیانی چون ما را اطمینانی نیست...!امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.

فست فود: آرابو  آدرسش جلفا. بلوار دانشگاه  هم یه مجموعه رستوران هست به اسم مراتو  که بهترینش آپتیموس و کینزا هستش. بریانی هم بریانی شاد آدرسش دروازه دولت و بریانی اعظم آدرسش خیابان چهارباغ پایین و شعبه دیگش خیابان کمال اسماعیل.مجموعه رستورانهای سیتی سنتر هم خوبه طبقه ۴ سیتی سنتره. رستوران گردان هتل آسمان هم عالیه .رستوران شب نشین و سیب هم خوبه خیابان آتشگاه

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
اعظم رو رفتم خیلی خوب بود شاد از اعظم بهتره؟؟ 193.نیوشا.میلان فست فود هستن؟

نه شاد و اعظم به نظرم یجورن ولی شاد خیلی شلوغه 

193 مجموعه رستورانه همه چی توش پیدا میشه اون دوتا اره فست فودین ایتالیایی هستن درواقع

اگه توی زبان انگلیسی یا آلمانی مشکلی داشتین یا کمکی خواستین در خدمتم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
1432