2737
2734
عنوان

نوزاد سه ماه ونیمه

4420 بازدید | 23 پست

من نوزاد سه ماه و نیمه دارم دوست دارم بدونم کسایی که نوزاد این سنی دارن با نوزادشون چیکار میکنن خودشون چه برنامه هایی دارن نوزادشون چه کارهایی الان انجام میده 

من نوزادم باسینه فقط میخوابه جدیدا گیر میده که بغلش کنم و راه برم به پهلو میشه و چند باری دمر شده شباهم زیاد برا شیر خوردن بیدار میشه گاهی ۵_۶ بار خودمم تاحالا جرات نکردم با پسرم تنها برم بیرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرمنم سه ماه و نیمه هست

خیلی دوست داره باهاش حرف بزنیم اونم از خودش صدا درمیاره برامون لبخند میزنه

به عروسکا و وسایلی که جلوش میگیریم عکس العمل نشون میده و میخواد با دستش بگیره و بذاره دهنش

روزانه سه چهارنوبتی براش ماساژ شکمی و پا انجام میدم که برا نفخ و کار کردن شکمش هم خوبه

فرق داره دیگه نوزاد تا ۲۸ روز اول رو میگن خیلی بخودت وابستش کردی یواش یواش این وابستگی رو بگیر

مثلا چجوری بگیره 

همچین میگین به خودش وابسته اش کرده میخوایین بذاره تو یه اتاق تنها خودش بره پی کارش

انگار بچه بزرگ نکردین

بچه تو این سن نفهوم وابستگی رو نمیدونه نیاز به محبت و دراغوش گرفتن داره

مثلا چجوری بگیره  همچین میگین به خودش وابسته اش کرده میخوایین بذاره تو یه اتاق تنها خودش بره پ ...

چیه بابا بیا منو بزن

برو مادر کافی رو سرچ کن دربارش بخون بعد بگو چی به چیه

🧚‍♀️
چیه بابا بیا منو بزن برو مادر کافی رو سرچ کن دربارش بخون بعد بگو چی به چیه

من خودم یه بچه رو بزرگ کردم و کامل هم کتابای روانشناسی رو میخونم 

بچه تا شش ماهگی مفهومی از وابستگی و لوس شدن نداره بلکه بیشتر بخاطر نیازش میخواد در اغوش مادرش باشه چون حس ارامش دوران جنینی رو بهش میده

2738
پسرمنم سه ماه و نیمه هست خیلی دوست داره باهاش حرف بزنیم اونم از خودش صدا درمیاره برامون لبخند میزنه ...

پسر منم دقیقا همینطوره دوس داره یه نفر کنارش باشه باهاش حرف بزنه عکس العمل نشون میده خیلی من بعضی روزا کنارش دراز میکشم کتابای رنگی جلوش میگیرم و براش کتاب میخونم به تصویرا عکس العمل نشون میده ولی بعضی روزا خیلی خسته میشم 

مثلا چجوری بگیره  همچین میگین به خودش وابسته اش کرده میخوایین بذاره تو یه اتاق تنها خودش بره پ ...

والا انگار بچه ۵سالشه الان به وقت و محبت و انرژی کامل ما احتیاج داره 

پسر منم دقیقا همینطوره دوس داره یه نفر کنارش باشه باهاش حرف بزنه عکس العمل نشون میده خیلی من بعضی رو ...

هرروز یه زمانی رو برا اینکار درنظر بگیر

بالاخره خسته هم باشیم باید براشون بعضی کارارو انجام بدیم چون تو تکامل و رشدشون خیلی موثر هست

دخترمنم براپسرم کتاب میخونه خیلی ذوق میکنه بچه

چیه بابا بیا منو بزن برو مادر کافی رو سرچ کن دربارش بخون بعد بگو چی به چیه

همه روانشناسها هم میگن که بچه ها به آغوش و محبت نیاز دارن بچه هایی که شیر مادر هم میخورن بیشتر وابسته میشن این وابستگی ناخودآگاه به وجود میاد و گرفتنی نیس 

منم برا خوابوندن پسرم مشکلاتی داشتم 

یه مدت فقط سینه یه مدت فقط بغل و راه رفتن الان میگه تو حالت دراز کش

البته بازم دوباره شیر میخوره بعد میخوابه

کلا قبل خواب باید کلی باهاش بازی کنیم بعدش خسته میشه میخوابه

2706