2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
راستش مارکش یادم‌ نیست .درش سبزه 🤣

وازلین چیه بابا تو پوست نمیره همه جارو گند میزنه کرم ترک ‌پا هم اختراع شده ها دختر😂😂

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
این؟

اره همینه دقیقا

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

وازلین بزن پلاستیک فریزر ببند به پاهات و بعد جوراب کن (شب قبل خواب)صبح برو حمام وپاهاتو بزار تو آبگرم یه بیست دقیقه بعدش صابون بزن و سنگ پا چند بار تکرار کنی خوب میشه

دختری هستم که هیچ گاه روزگار بر وفق مرادش نرفت و ...
وازلین چیه بابا تو پوست نمیره همه جارو گند میزنه کرم ترک ‌پا هم اختراع شده ها دختر😂😂

میدونم کرم ترک هم اختراع شده😂ولی من از وازلین راضی یم تو همین سایت کلی از وازلین و خواصش گفتن

و خدایی که در این نزدیکی هاست

من روغن شتر مرغ رو امتحان کردم خیلی خوب بود.شب زدم بعد جوراب پوشیدم

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.