2726
عنوان

اسم پسرم

161 بازدید | 16 پست

برا انتخاب اسم فندقم تا اون موقع ک زایمان کرده بودم با شوهرم ب اسم و نتیجه ای ی نرسیدیم.ولی خودم دوست داشتم ایرانی بزارم و شوهرم مذهبی و عربی.من اسم مذهبی و ائمه رو دوست دارم و خعیلی براشون ارزش و احترام قاعلم اما دوست داشتم اسم پسرو ی چیزی بزاریم ک جفت دوست داشته باشیم آخرش شوهرم گذاشت امیر عباس.منم دوست دارم اسم پسرمونا اما باز دلم میخواست ی اسمی بزارم ک هم قشنگ و پرمعنا و هم خاص باشه.اصن حس میکنم اسم نی نی رو مادر باید بزاره.خانمایی ک باردارین ی اسمی بزارین ک ب دلتون باشه.من شوهرمو خعیلی دوست دارم و این ک گفتم با اسم بچه موافقت کردم دلیلش علاقم ب همسرمه و آخرش هر اسمی هم ک پیشنهاد میدادم بازم حرف خودش بود.

هی روزگار!!😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم از اسم‌بردیا خوشم میاد وای همسرم‌میگه از مجردی ارزو داشتم پسر داشته باشم‌اسمشو بذارم‌حسین...منم به نظرش احترام‌ گذاشتمو قبول کردم ....همینکه نینی هس و سالمه و باباش بالاسرمونه کافیه 

اتفاقا اسم ائمه اسمایی هستن‌ک سالیان سال از روشون بگذره از مد نمیوفتن 

خدا نگهداره براتون پسرتونو🙏😘

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩

امیرعباس قشنگه سخت نگیرعزیزم

من دخترام روخودم گذاشتم اماحالاپشیمونم که کاش مذهبی میذاشتم احساس میکنم یه جورای انرژی زان

همه میگن قشنگ وبامعنان امامن چندوقته باخودم میگم کاش مذهبی گذاشته بودم البته مطمئنااگه پسربودن حسین ومحمدطاهامیذاشتم 

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

خدا نگهدارش باشه، امیر عباس خیلی خیلی قشنگه، انشالله همون حضرت عباس دستگیرش باشه تو زندگی

پدرها خیلی حس مالکیت نسبت به بچه دارن خصوصا پسر، کار خوبی کردی به دل همسرت راه اومدی

حالا همسر من میگه اگه پسر دیگه ای داشته باشیم میذارم اسمش رو محمد کامبیز، خخخخ خیلی جدی میگه نمیدونم اونو چکار کنم!

منم از اسم‌بردیا خوشم میاد وای همسرم‌میگه از مجردی ارزو داشتم پسر داشته باشم‌اسمشو بذارم‌حسین...منم ...

همسرم من هم بخاطرعشق زیادش به امام حسین(ع )همیشه میگفت پسردارشدم حسین میزارم اماقسمتون پسرنشد

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
منم از اسم‌بردیا خوشم میاد وای همسرم‌میگه از مجردی ارزو داشتم پسر داشته باشم‌اسمشو بذارم‌حسین...منم ...

انشاالله نامدار بشه 

خیلی اسم زیبایی رو پسرتون گذاشتید خدا حفظش کنه

2706