2726
عنوان

میخوام تنها برم سفر

1574 بازدید | 43 پست

مدتیه که از لحاظ روحی بهم ریختم. واقعا احساس میکنم نیاز دارم چند روز استراحت کنم

بنظرتون میتونم تنهایی برم یه سفر سه چهار روزه?

خوش میگذره?

خودم مشهدم. اگه تجربه ای دارین یا ایده ای دارین بهم بگین. ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تنهای تنها حال نمیکنم

تنها با تور در صورتی خوش میگذره که خیلی شخصیت باحال و پایه و بجوشی داشته باشی

اگه اینطوری نیستی با دوستت برو

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

مجردیم تنها رفتم خیلی مزه میده من چون عاشق ماسالم و نیاز به ترمیم روح داشتم رفتم تو ییلاقات ماسال تو این متل ها اتاق گرفتم سه روز موندم هرروز هم میرفتم انزلی دریا یا خود ییلاق

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

من تو دوران مجردی خواهرمو برداشتم رفتم شهرستان پیش مادربزرگم.عالی بود.پارسال هم خیلی از دست شوهرم عصبی میشدم دیدم داره از چشمم میفته تنها گذاشتمش با پدرومادرم رفتم سفر ۱۰ روزه.خوب بود.خوش گذشت.اگه روستا دارید برو.به آدم حس قشنگی میده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706