2726

بچه ها شما نمیترسین از محدودیتای بعد ازدواج ? دیگه ادم هرجایی نمیتونه بره مسافرت با دوستا تعطیل 😭😭😭😭😭😭 وای من به این چیزا فکر میکنم دلم میخواد بهم بزنم . البته دوست پسرم اصلا منو محدود نمیکنه ولی خودم میدونم دیگه باید رعایت کنم 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا خیلی 

😭😭😭😭

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بالاخره هر زندگی یه جایی باید رعایت کرد یه چیزایی رو 

منم اولش نگران بودم ولی خب الان راضی ام البته محدود نیستم 

سفر هم دست جمعی میریم با اقایون

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

والا من دختر هم که بودم محدود بودم متاهل شدم باز محدود بودم طلاق هم که گرفتم که دیگه بدتر 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

نه😁بیرون رفتنام بیشترشده ...هر روزشده باهمسرم بادوستای همسرم بارفیقام 

سفرمجردی رودیگه ندارم متاهلیه 

ولی سفرهای مجردیمم رفتم فقط مثل قبل رفاه مادی روندارم 😊

حس قشنگیه زن بودن واسه مردی که دنیاته  

من خیلی میترسیدم 

اما عادت کردم 😐 البته شوهرمم گیر خاصی نمیده فقط گاها بهانه گیری میکنه 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

من ازدواج کردم ۴ساله،ازادتر از مجردیم شدم،مسافرت و گردش و کافه با دوستام ترک نمیشه،پوششمم هرچیزی که دوست دارم میپوشم و هرجور که میخوام میگردم،تا الان همسرم کوچکترین دخالتی تو کارام نکرده،مهم اینکه با کی ازدواج میکنی،متاهلی محدودیت نمیاره

🧿

بخاطر این میترسم که من از ۱۸ سالگی هرجا خواستم رفتم هرکاری خواستم کردم . هیچکس تاحالا بهم نگفته فلان کارو نکن . میترسم یهو قاطی کنم سرش اگه بهم حرفی بزنه 

عزیزم ازدواج کلا همینه یه سری محدودیت ها داره البته نه خیلی محدودیت یه سری دوستان که روی زندگیت و همسرت تاثیر بد میزاره رو کات کن . بیرون رفتنای بیخودی با افراد مجردی رو کات کن. تمرکزت بشه خانواده ت و شوهرت .. البته این رفتارها خود ب خود بعد ازدواج بوجود میاد

من ازدواج کردم ۴ساله،ازادتر از مجردیم شدم،مسافرت و گردش و کافه با دوستام ترک نمیشه،پوششمم هرچیزی که ...

خوشبحالت

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706