2737
2734

كسيو ديدين از نزديكاتون كه ام اس داشته باشه؟چيزي از علائمش يا درمانش و وضع بيماران ام اس ميدونيد؟

من علائمشو دارم اما ميترسم برم دكتر و درست باشه حدسم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا نکنه نگو 

علایمش چیه مگه

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2731

فقط،برو ازمایش خون بده همین من یکی از افراد نزدیکم داره

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
2738

خواهر شوهر منم ام اس داره اول با بی حسی پاش فهمید بعدش یه چشمش نمیدید خوب البته نعنولا مقطعی بود به مرور خوب میشد بعدش سر گیجه های شدید حدودا یک سال بعد با ازمایش و ام ار ای و ... فهمیدن ام اس داره

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
دستا و پاهام بيخودي ميگيره.خستگيه بي دليل دارم دائم. سرگيجه دارم.دچار دوبينايي شدم.زندگيمم كه سرشار ...

منم بدنم همش میلرزه رو ویبرس ،اینا دلیل نمیشه کامل برو دکتر

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
نميدونم شايدم ام اس نباشه اما خيلي ميترسم. ارث هم نداريم

خب علایمی ک گفتی ب کم خونی هم میخوره

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
خواهر شوهر منم ام اس داره اول با بی حسی پاش فهمید بعدش یه چشمش نمیدید خوب البته نعنولا مقطعی بود به ...

واي منم بي حسي داره بازوهام.يساعت ميگيره بعد خوب ميشه

خدا بهم رحم كنه

2706