2703
2553
عنوان

سالگرد آشنایی

223 بازدید | 6 پست

خانما فردا دهمین سالگرد آشنایی من و شوهریمه...تو این ده سال چه من چه اون همه کاری کردیم جشن دونفره و جشن با دوستامون و سوپرایز و همه چی...واسه امسال موندم چیکار کنم...ایده بدین...دلم میخواد خوشحالش کنم...کادو هم موندم چی بگیرم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

خوب ۱۰ عدد مهمیه یه کار خاص بکن

اگه تهران هستید دعوتش کن رستوران بالای برج میلاد

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سالگرد اشنایی یا ازدواج والا من یبار یه سبد گل فرستادم محل کارش یبار رستوران دعوتش کردم اینکه بری ارایشگاه به خودت برسی خونه رو دیزاین کنی و یه لباس پرنسسی متله لباس عروسم بپوشی بد نیس

یه صلوات برا نینی تو شکمم بفرستین برام بمونه🌷
2720
سالگرد آشنایی هم میگیرین بعد ده سال، بابا آفرین 

اوهوم حتی روزی ک اولین بار قرار گذاشتیمم برنامه میزاریم هرسال مثلا باهم فیلم میبینیم یا میریم پارک حتما

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
سالگرد اشنایی یا ازدواج والا من یبار یه سبد گل فرستادم محل کارش یبار رستوران دعوتش کردم اینکه بری ار ...

سبدگل عالیه مرسی عزیزممممم

خوب ۱۰ عدد مهمیه یه کار خاص بکن اگه تهران هستید دعوتش کن رستوران بالای برج میلاد

کرجیم...شب 9میاد خونه...دیرمیشه