2726
عنوان

کسی جدیدا اسلیو معده کرده؟

187 بازدید | 11 پست

سلام خانوما کسی جدیدا عمل اسلیو معده انجام داده ؟هزینش چقدر شده؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

هزینه اش ۲۱تومنه

عوضش واقعا واسه کسی که چاقه و وزنش پایین نمیاد عالیه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ي دختره هست تو اينستا اسمش نازنين هستش اون چندماه پيش انجام داده بري پيجش ميبيني ..ببخشيد فقط همين ك ...

ممنون عزیزم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
هزینه اش ۲۱تومنه عوضش واقعا واسه کسی که چاقه و وزنش پایین نمیاد عالیه

ممنونم.بله بسته به شرایط خوبه من خودم با رژیم اونقدری کم نمیکنم و دوست دارم عمل کنم

مگه دولتی هم میشه عمل کرد؟ اگه آره هزینه ش چقده

بیمارستان رسول اکرم هست نیمه خصوصیه.ولی خییییییلی برو و بیا داره...

تقریبا یکسال تو نوبت باید بمونی...

خواهرهای من اقدام کردن برا رسول دقیقا وقتی ک پول جور کردم برا عملشون ک برن خصوصی عمل از بیمارستان ز زدن براشون ک بیاید نوبت بهتون بدیم

دولتی هم میشه ولی باید شرایطی داشته باشی که بیمه تایید کنه

من از دکتر خژیب سمنانی نوبت گرفتم برم ببینم چی میگه.دوتا از دوستام تو میلاد عمل کردن.یکی هم شیش ماه پیش تو لقمان عمل کرد چهار تومن شد