2737
2734

سلام 

ممنون که اومدید

من امروز دخترمو بردم برا بهداشت برا واکسن ۶ سالگیش.. اونجا موهاشم چک کردن. گفتن تخم شپش داره.. دقت کردم دیدم پره موهاش... نمیدونم چطور متوجه نشدم.. اصلا نمیدونم کی و از کجا گرفته؟؟ بعد بم شامپو داد با یه شونه دندونه ریز.. اومدم خونه بردمش حموم شامپو و شونه زدم.. اما هنوز رو موهاش پر از همون تخم های ریزه سفیده 😭😭😭

لانگ لايف بزن

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم وسواسیه شدیدم.. از وقتی اومدم خونه حولشو شونشو گل سراشو لباسایی که اینروزای آخر تنش بود رو تختیش رو بالشتیش همرو انداخکم تو آب جوش... اما دلم راراضی نیست.. این لامثبا چطور میرن از تو موهاش... 

2731
کچلش کن یه دور...فک نکنم اون تخما از رو موهاش دربیاد تامو رشد کنه بیادبالا

نه.. زشت میشه.. خودش دق میکنه. موهاش تا رو کمرش هست.. تصمیم دارم یکم کوتاه تر کنم و کم پشتر

عزیزم موهاشو با سس مایونز حسابی چرب کن مثل شامپو یه کیسه بکش سری بذار 3-4ساعت بمونه

بعدش ببر حموم و بشور و بیا بیرون کل موهاشو اتو مو بکش میره

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2738

عزیزم یه شونه های فلزی مخصوص هست

ازونا بگیر

موهاشو با روغن زیتون چرب کن

با دقت تیکه تیکه موهاشو جدا کن شونه کن و تخم هارو با دستمال کاغذی پاک کن بنداز توی پلاستیک

چند روز پشت سرهم اینکارو بکن

ملافه و عروسک و لباس و همرو با اب بالای 60 درجه بشور. خوب میشه

دختر منم دوسال پیش گرفت با همین کار خوب شد، شامپوهم استفاده نکردم چون میگفتن ضررداره

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
2706