2733
2734

زن پسر عموم چهار ماه پیش فوت کرد 23سالش بود.علتشم افت فشارو ایست قلبی بود.این پسر عموم طوری عاشق زنش بود که زن عموم همیشه میگفت بهرام زنشو میپرسته.خلاصه همه اینارو مثال میزدن وقتی حرف از عاشقی میشد.بعد فوتشم از حال پسرعموم نمیگم که عین جن زده ها شده بود.خلاصه الان شنیدم که رفتن خاستگاری براش،جواب مثبت هم گرفتن،خودشم خواسته ،انقدر بدم اومده از پسر عموم .حس بدی دارم در کل.ایکاش تا سالش صبر میکرد که البته مامانم میگه مواظب باش چیزی نگی به ما ربطی نداره درست هم میگه.منم اومدم اینجا به شما بگم.

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo

قانونا باید تا سال میموندن خیلی زشته

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا نصیب کسی نکنه اما واقعیت اینه ک مردها وفاداری کمتری دارن

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

شاید به خاطر اینکه دیگه فکر نکنه به زن سابقش راضی شده . 

یه سال صبر میکرد شاید دیوانه میشد . 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2738

قضاوت نمیکنم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

همه مردا اینجورین

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2706