2726
عنوان

میخوام برم عروسی😐💃😐💃😐💃

290 بازدید | 22 پست

عروسی فامیل دور دعوتیم 

نمیدونم برم ارایشگاه موهام رو شنیون کنم یا خودم درست کنم 🤔

موهام بلنده ، دم اسبی ببندم بعد اون قسمتی که بستم رو فر کنم بد میشه ؟؟

نمیخوام موهام باز باشه چون شدیدا گرماییم عرق میکنم و حالت موهام خراب میشه😣نینی کوچولو  هم دارم با موی باز کلافه میشم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موهاتو جمع کن مرتب که اذیت نشی با بچه

نرم ارایشگاه بده ؟

حوصله ارایشگاه رفتن و وقت گرفتن ندارم😣

دخترم هم نمیمونه با اون هم داستان دارم 😐

من اکثرا باز میکنم یا اتو میکنم یا فر باز آرایشگاه برم میبندم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
سخته 😣

بلدی گوحه ببندی؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
میخواستم بگم بابلیس کن باز بذار که گفتی نمیتونی😟  من خیلییی وقتا دعوت بودم برای شنیون نرفتم ا ...

اخه چند وقت پیش ی جشن دعوت بودیم بابلیس کردم و باز گذاشتم اتفاقا همه فکر کردن ارایشگاه رفتم☺ ولی کلافه شدم با بچه کوچیک سخته

همون که خودت گفتی قشنگ میشه 

دیگه اگر وقت نکنم برم ارایشگاه نهایتا همون مدلی جمعش میکنم راحته ☺

2706