2733
2734
عنوان

تست بارداری امروزم

113 بازدید | 20 پست

امروز انجام دادم.5روز به موعدم مونده یعنی چی خدای نکرده منفیه من یکم هاله میبینم 

خدایا کمکم کن بچه میخوام هر چی باشه دختر یا پسر کافیه سالم باشه همین انشاالله این ماه باردارباشم 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که نمیبینم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
واقعا    یعنی هیچی نیست

عزیزم تو عکس واضح نیست شایدم باشه ولی خیلی کمرنگه چند روز صبر کن دوباره بگیر

حالا من امروز پریودم عقب افتاد فکر کردم باردارم صبح تست گرفتم منفی بود الان پریود شدم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم تو عکس واضح نیست شایدم باشه ولی خیلی کمرنگه چند روز صبر کن دوباره بگیر حالا من امروز پریودم ع ...

انشاالله که من پریود نشدم انشاالله باردار باشم تو خدااینجور ب نگو  نمیدونم چکارکنم امپولhcgهم زدم 

خدایا کمکم کن بچه میخوام هر چی باشه دختر یا پسر کافیه سالم باشه همین انشاالله این ماه باردارباشم 🙏🙏🙏
انشاالله که من پریود نشدم انشاالله باردار باشم تو خدااینجور ب نگو  نمیدونم چکارکنم امپولhcgهم ز ...

عزیزم من فرق میکنم من بچه نمی خوام که 

شایدم هاله داره ولی عکس واضح نیست تاریکه.

چند وقته ازدواج کردی

عزیزم من فرق میکنم من بچه نمی خوام که  شایدم هاله داره ولی عکس واضح نیست تاریکه. چند وقته ازد ...

من 3سال ازدواج کردم ولی بچه میخوام

من 3سال ازدواج کردم ولی بچه میخوام

ان شاالله همین دفعه جواب میگیری یه ذره صبر کنی قشنگ نشون میده هاله داره

ان شاالله همین دفعه جواب میگیری یه ذره صبر کنی قشنگ نشون میده هاله داره

اوکی اجی ممنون

2706