2733
2734
عنوان

بنظرتون مال دندونشه😲

130 بازدید | 7 پست

دخترم شبا با یه مکافاتی میخوابه که اصلا شب میشه گریم میگیره🤒تا درست و حسابیم که نمیخوابه صورتشو مدام میخارونه ....همه چیو گاز میگیره حتی دیشب تو خواب احساس کردم یکی داره گاز میگیره وقتی چشامو باز کردم بعللللله خانوم داشت آرنجمو میخورد ....روزام همش نق میزنه بیقراره یجا آروم نمیگیرع....همش صدا در میاره و جیغ میزنه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

از این ژلا دندون براش بگیر

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
 از این ژلا دندون براش بگیر

اسمش چیه؟

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسمش چیه؟

برو دارو خونا بگو ژل لثه میخوام بت میده کلا زک مدله باریج مارکش

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
چن وقتشه ؟ داره دندون در میاره؟

۵ ماه

برو دارو خونا بگو ژل لثه میخوام بت میده کلا زک مدله باریج مارکش

مرسی عزیزم

۵ ماه

توی این ماها بچه ها همین شکلی بد قلق میشن .. احتمالا داره دندون درمیاره ..ی کوچولو ب لثه هاش روغن زیتون بزن نرم شه ..

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
2738