2733
2734

بله

با هر قرصي كه باعث بشه بيشتر از يدونه تخمك داشته باشي 

احتمال دوقلو زايي داشته ميشي

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هم اسم هستیم.بله من دوقلو آوردم با کلومفین ولی ارثیه فکرکنم چون مادربزرگم وعمه ام دوقلو اوردن 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738
هم اسم هستیم.بله من دوقلو آوردم با کلومفین ولی ارثیه فکرکنم چون مادربزرگم وعمه ام دوقلو اوردن 

آخه ای خوشبختم🤗 باید مادر مادرت یا خاله هات دقلو داشته باشند.....خودت خواستی دوقلو بیاری؟

دوقلوزايي از مادر به ارث ميرسه!

اونا كه ارثيه همسان ميارن

اونا كه با قرص ميارن غير همسان

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
پلي كيستيك نيستي؟ فقط دوقلو ميخواي؟

من پلی کیستیکم والانم دوباره دوقلو باردارم 😜

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
من پلی کیستیکم والانم دوباره دوقلو باردارم 😜

يعني اللن دوتا داري كه دوقلو ان؟ ماشالا

2706