2737
2734

جااب بود

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای خدای من اینا چیه  خدا و ائمه رو ول کردین از فرشته ها که اختیاری از خودشون ندارن کمک میخوای ...

در اصل همون خداست..چون فرشته ها رو خدا آفريده و هركارى بكنن به اذن خداست

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
انگار یکی تو گوشم گفت :تو برای فصل کردن آمدی...نِی برای فصل کردن آمدی معذرت میخوام ازت.راحت ب ...

خواهش ميكنم گلم..من خودم آدم معتقدى هستم و نسبتا مذهبى..و به خدا و ائمه خيلى زياد اعتقاد دارم..

اما چندوقته نميدونم چم شده،.حس ميكنم زندگى باب ميلم نيس..خسته شدم..كم آوردم..و يه پسر سه ساله دارم كه بخاطرش مجبورم تحمل كنم..

دلم خييييييييلى گرفته..اما هيچكى نيست كه كمكم كنه..و دركم كنه

اينو يه جا خوندم برام جالب بود زدم تو گوگل اصلشو پيدا كردم..گفتم شايد واقعا تاثير گذار باشه و يك نامه نوشتم..ميدونى حتى اگه واقعى هم نباشه خوبيش اينه كه هرچى تو دلم بود تو نامه نوشتم و سبك شدم

2738
اینها همون قانون جذب هست که با نامه نوشته بخدا از طریق فرشته ها مشکلات میگی و واقعا هم جواب میگیری م ...

اگه اينجور باشه خيلى خوبه..شما بعد ازينكه نامه مينوشتى كجا مينداختيش؟من واقعا اطرافم آب جارى ندارم 

اگه اينجور باشه خيلى خوبه..شما بعد ازينكه نامه مينوشتى كجا مينداختيش؟من واقعا اطرافم آب جارى ند ...

سلام گلم من نامه که مینویسم لای قران‌میزارم نگه میدارم هر وقت فرصتی شد به اب روان میندازم  اتفاقا بغل خونمون آب زدم هست اما منودیر به دیر میندازم بیشتر جمع میکنم لای قرآن بعدا میندازم من ازاین طریق دخترم که ۵ سال بود سندروم روده داشت  ولی دکتر و آزمایش دادم خوب نشد اما چند بار به فرشته شفا نامه نوشتم بخدا دخترم  خوب خوب شده دیگه اصلا ناراحتی نداره من که خیلی اعتقاد دارم ولی کارای دیگه داشتم من هر ناراحتی باشه زود به فرشته نامه مینویسم خیلی آروم‌میشم تو خصوصی بهتون میام دادم جواب ندادید 

سلام گلم من نامه که مینویسم لای قران‌میزارم نگه میدارم هر وقت فرصتی شد به اب روان میندازم  اتفا ...

چطوری نامه مینویسی فقط در دو دل یا کار خاصی لازمه

الهم عجل لولیک الفرج .....💔💗💗💗❤❤❤🙏 امسال باید حاجتمو ازت بگیرم اقا جووون❣❣❣❣
2706