2733
2734

من مهمان دارم حدودا ۲۵نفر من‌میگم راحت جوجه بدیم ولی مادرم اینا میگن ن مرغ و بادمجان بدیم 

یه دستور خوب واسه پخت مرغ بگین ممنون میشم

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تازه شوهرش انقد به به چه چه میکرد من زورکی ۴تا قاشق خوردم

بنظرم مرغاتو بچین تو قابلمه لابه لاش هویج و فلفل دلمه خورد شده و پیاز خورد شده بریز بیا تا بالا

یکمم اب بذار پاش و درشو بذا تا پخته شه

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭

من اول مرغمو با پیاز رنده شده و نمک وفلفل و زردچوبه و کاری و دوقاشق رب گوجه دوقاشق رب انار میذارم بمونه قشنگ مواد به خوردش بره  چند ساعت بمونه بعد تو یه ظرف جدا پیاز سرخ میکنم با فلفل دلمه و‌هویج  و دوباره یکم رب بعد اب جوشیده نیریزم یکم لعاب میده میریزم روی مرغ همه میگن خیلی خوب میشه  امتحان کن 

2738
عزيزم مرغ و بادمجان كه اصلاااااا مجلسي نيست و خيلي دورهميه !! يا بايد خورشت بادمجون بدي يا زرشك پلو ...

منم‌میگممممم ای حداااا از دست مامانم

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش

پیاز خورد کن یه مقدار بریز زیر مرغ یه مقدار روی مرغ دو قاشق روغن هویج خورد شده و فلفل دلمه خورد شده. یه حبه سیر نمک فلفل زردچوبع ادویه. درشو ببند با شعله خیلی کم 1 ساعت سراغش نرو خودش اب میندازه بدار آبش ک جمع شد یه لیوان تا دو لیوان آب و زعفرون حل شده بریز بندار جا بیفته. خیلی خوشمزست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

مرغ تازع رو اول سرخ کنید در حین سرخ شدن نمک بزنید 

پیاز داغ بگیرید و رب گوجه و فلفل بزنید و آبجوش بریزید تا سس آماده بشه 

مرغ ها رو بچین کف قابلمه بعد سس رو بریز روش با یه نصف لیوان زعفرون دم کرده

دو حلقه فلفل دلمه ای هم بندازین توش و بذارین پخته بشه مرغ ها

عاااااااالی میشه 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤

خب باهاشون صحبت كن قانعشون كن !!! اصلا مناسب مهموني نيست ! 

همون مرغ رو با پيازداغ و زعفرون تفت بده بعد رب بزن بذار بپزه ،چنتا آلو ام بريز توي سسش

زرشک پلو بامرغ بدین یاجوجه 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706