2737
2734
عنوان

چطور با جاریم برخورد کنم???

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 39 پست
هیچی عزیزم...شما رابطه تو مثل قبل با جاریت ادامه بده و هیچ دلیلی نداره به خاطر حرف و نظر بقیه رابطه ...

منم دقیقا همین حرفو به مادرشوهرم زدم.اونم تلافی رفتارای اونو سر من درمیاره.مثلا ب من کم محلی میکنه

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رابطتو مثل قبل باشه 

اما

اصلا دخالت نكن تو بحثاشونو دعواهاشون 

سكوت كن هركدوم باهات درد و دل كردن و عليه ديك ي گفتن تو سكوت كن و فقط گوش بده

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2728

خیلی مواظب رابطه ات باهاش باش.

متاسفانه من و جاریم خیلی باهم صمیمی بودیم.الانم تقریبا هستیم.اما الان رابطه اش با خانواده همسرم بهتر شده.دسته خودم نیست اما احساس حسادت میکنم.میدونم که هیچوقت مثه من دوسش ندارن اما رفتاراشون اذیتم میکنه

ن ب خاطر اونا با جاریت بد شو ن ب خاطر جاریت با اونا

چون باطن ادمارو نمیشه شناخت 

من خودم چند سال ازدواج کردم تازه جاری دارشدم ولی ب این پی بردم باطن ادمارو نمیشه از طاهرشون حدس زد

با هرکسی به اندازه ی شعورش رفتار کن اینطوری کمتر عذاب میکشی
2738

اصلا تاییدش نکن باهاش دردل هم نکن  چون بعدا برا اینکه میبینه با تو خوبن و با اون بدن  ممکنه حرفات را بهشون بزنه و بگه فلانی هم ازتون راضی نیست و شک نکن سعی میکنه رابطه تو را هم با اونها خراب کنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

باهاش صحبت کن

بگو سیاست داشته باشه

در ظاهر خوب باشه

بگو نمیشه که تا ابد کینه به دل بگیره

پس بهتره رفتاری داشته باشه که بعدا دست خانواده شوهر آتو نده

بعدا ازت ممنون میشه

😁
باهاش صحبت کن بگو سیاست داشته باشه در ظاهر خوب باشه بگو نمیشه که تا ابد کینه به دل بگیره پس بهتر ...

نه کار درستی نیست ابدا جاری را نباید نصیحت کرد 

هیچی عزیزم...شما رابطه تو مثل قبل با جاریت ادامه بده و هیچ دلیلی نداره به خاطر حرف و نظر بقیه رابطه ...

حواست باشه یه روزم با تو چپ بشه نقطه ظعفاتو رازاتو لو میده و با توام اینجوری برخورد میکنه چون تو شخصیتشه پس به نظر من احترام بزار بگو بخند ولییییییییی نه حرف ببر و نه بزار از زیر زبونت حرف بکشه نه رازاتو بهش بگو.ولی باهاش خوب باش.از جاریتم پیش خانواده همسرت بد نگو چون یه روز اشتی کردن خراب میشی.

دوستان اینم بگم مادرشوهرم در جواب کارای اون ب من کم محلی میکنه

حق داره چون تو هم به نظر میاد همنشین اونی

2706