1345
1273
عنوان

چطور با جاریم برخورد کنم???

412 بازدید | 39 پست

اولش اینو بگم که من تو سه سالی که ازدواج کردم این جاریم مثل خواهر برام بوده خیلی جاها راهنماییم کرده خیلی جاها خواهرانه پشتم بوده و منم تا به امروز احترامشو داشتم و هیچ مشکلی باهم نداشتیم.قضیه ازین قراره ک بنا ب دلایلی رابطه جاریم با خانواده شوهرم شکراب شده ک مقصر اصلی خونواده شوهرم هستن.جاریمم چون عصبانی هست چند بار تو جمع دوست و اشنا بهشون زبان درازی کرده و رک و صریح بگم تو جمع خردکرده خونواده شوهرمو.منم خودم اصلا موافق این رفتارش نیستم مثلا بچه شو نمیده بغل اینا یا هرچی میگن خیطشون میکنه.حالا خونواده شوهرم انتظار دارن منم زیاد باهاش صمیمی نباشم و محلش نذارم.اخه رابطه ما خیلی خوبه باهم...مامان خودمم این رفتارشو چند حا دیده و به من میگه رابطتو محدود کن باهاش چون جاریت خیلی بی ادبه.من واقعا نمیدونم چکار کنم?از طرفی تا حالا مشکلی نداشتیم باهم و عین دوتا خواهر بودیم از طرفیم موافق رفتار بی ادبانش نیستم...چکار کنم???

تورو خدا دعا کنین خونمون زود تکمیل بشه.مادرشوهرمم بره ی محله دیگه😂🌹

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

مامانت راست میگه  رابطه تو محدود کن نه به خاطر خانواده ی همسرت بخاطر  آینده خودت  من  مشابه این تجربه رو دارم  ویه جایی  خیلی بهم ضربه زد 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
1274

جاری ندارم وگرنه راهنماییت میکردم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                              تیکر تولد یک سالگی دخترمه.میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید...

حد و حدود کلا چه با ادب چه بی ادب رعایت کن که بعدا شما هم به مشکل نخورید

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد...
1226
هیچی عزیزم...شما رابطه تو مثل قبل با جاریت ادامه بده و هیچ دلیلی نداره به خاطر حرف و نظر بقیه رابطه ...

منم دقیقا همین حرفو به مادرشوهرم زدم.اونم تلافی رفتارای اونو سر من درمیاره.مثلا ب من کم محلی میکنه

تورو خدا دعا کنین خونمون زود تکمیل بشه.مادرشوهرمم بره ی محله دیگه😂🌹

هر کدوم از رابطه ها سر جای خودش

وارد بازی جاریت با خانواده شوهر نشو

و از اون طرف هم احترام خانواده شوهرتو داشته باش هم جاریت و 

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

رابطتو مثل قبل باشه 

اما

اصلا دخالت نكن تو بحثاشونو دعواهاشون 

سكوت كن هركدوم باهات درد و دل كردن و عليه ديك ي گفتن تو سكوت كن و فقط گوش بده

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

خیلی مواظب رابطه ات باهاش باش.

متاسفانه من و جاریم خیلی باهم صمیمی بودیم.الانم تقریبا هستیم.اما الان رابطه اش با خانواده همسرم بهتر شده.دسته خودم نیست اما احساس حسادت میکنم.میدونم که هیچوقت مثه من دوسش ندارن اما رفتاراشون اذیتم میکنه

از وقتی ازدواج کردم قدر پدر و مادرم رو بیشتر میدونم.خدایا منو به خاطر سالهایی که از دست دادم ببخش و اونارو برام حفظ کن.
1331