2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا پزشکم آشنامون بود کلا هزینه ی ویزیت و کارای داخل مطبو نگرفت آزمایش وسونو و هزینه ی بیمارستانم که بیمه تکمیلی داشتم کلا ۲۰۰-۳۰۰ از جیب دادم فقط هردوماه ۸۰ تومن پول دارو بود کلا به یک تومن نرسید

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2731
نمیدونم😕زیاد کلی قرص و دارو تقویتی 😊اما همه این هزینه ها در برابر نی نی ام کمه 

عشقولي ماشالله چ چشاي نازي داري😍😍😍

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738

چه کم مال شما من تا الان ۶ملیون شده 😕تازه هرچی هم کناره بوده 😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
عشقولي ماشالله چ چشاي نازي داري😍😍😍

مرسیییی عزیزم چشم هات قشنگ میبینه 😉

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
گلم شمامشکل خاصی داشتین

بارداری پرخطر و خیلی بدی داشتم.هر چند روز یکبار سونو،روزی شش تا سوزن میزدم،هر چند وقت یکبار راهی بیمارستان بودم.

هزینه سونو و داروهام زیاد شد.پنج سال پیش این مقدار هزینه خیلی زیاد بود.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خدایی با این وضع مملکت نیارین دیگه   الان ما همه میگیم چه بدبختی شد ایران به دنیا اومدیم و این ...

من بچه مو اوردم تموم شده رفته قبل از این بدبختیا بجه دار شدم ولی کلا مسائل خصوصی بقیه ربطی ب کسی نداره و قرار نیست کسی برا کسی تعیین تکلیف کنه

2706