2733
2734
عنوان

شمام حساسین؟

292 بازدید | 24 پست

من حساسم به اینکه نامزدم کیو فالو کنه تو اینستا یا لایک کنه البته شاید بیشتر حساسیتم به خاطر اجبازی باشه اخه خودش به من سخت میگیره ک کیو فالو کن کیو لایک کن منم انگار میخام تلافی کنم گیر میدم😧

خیلی هم دوسش دارم و حساسیتم بابت اینم هست..وقتی از حساسیتم نمیگم بهش ک مثلا ناراحتم فلانی رو فالو کردی خودم اذیت میشم و وقتی میگم اون خیلی ناراحت میشه! مثلا همین چن وقت پیش دختر عمش ک بزرگتر از خودشم هست کامنت گزاشته بود نامزدمم جواب داده بود قربونت برم دختر عمه جان ! درسته ک ازش بزرگه ولی من اگ همین کارو با پسر داییم میکردم خونم به پای خودم بود!

حساس نباشم خوبه؟ تازگیا میره سرکار از صبح ساعت 6 تا عصر ساعت 8 خیلی خسته و بی حوصله اس دیشب خاسم از حساسیتم باهاش بحرفم برگشت اینو گفت(اسکرین میزارم) 

من چیکار کنم روابطمون خوب و متعادل باشه؟ ما سه ساله عاشق همیم و تیر عقدمونه نمیخام خراب شه همه چی ...

چطور جذبش کنم؟

دیگ گیر ندم ؟

در این مورد چ کنم؟

ممنون از راهنماییتون💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا حساس نیستم البته هم فالورهاش خانواده ولی من هیچ وقت واضح نمیگم اگر در این مورد به مشکل بربخورم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

چیزی که زیاد از حد بگی همین میشه نباید مدام بهش میگفتی اونم الان که نامزدین ...ولی تو اینجور مواقع هم یکم ملاحظه میکنن ایشون از همین الان قید ملاحظه کردن رو زده شما اگه واقعا حساسی و مشکل داری جدی تر فکر کن...این چیزا زیاد مهم نیست ولی اگه حساس باشی بعدا مدام دعوا دارین سر این جور چیزا و بی اهمیتی طرف مقابلتون هم زجرتون میده

خدایا شکرت❤

من فقط میدونم محدودیت و حساسی برا مرد باعث دلزدگی و لجبازی میشه. آنقدر گیر نده. تو ایران خانما محدود ترن. این بپذیر و زندگی کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706