2737
2734

سلام خوبین

دوستان ما تموم اشپزخونه و اتاقمون پر شده از این سوسکا حتی تو یخچال و جاهایه دیگه لطفا بگید چکاد کنیم از بین برن؟؟اسباب کشی هم داریم میترسم  باهامبیان خونه حدید لطفا کمکککک

فقط سم عقرب. توخونه نمونید ولی. خطرناکه. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب از امحا استفاده کن خوب و پر و پیمون به فاصله ده سانت ده سانت همه جا بزن و بعد از دو هفته تمدید کن جوری ریشه کن میشن که حال کنی

تکیه گاهم فقط خداست ،در پناه خدا همه چیز شیرین میشه 

باید سم پاشی کنی

از سم فروشی بپرس خودش راهنمایی میکنه 

منم خونم افتاده بود ۳ بار سم پاشی کردم الان خداروشکر گوش شیطان کر از بین رفتن

اما ممکن بخاطر گرما باز بیان میخام باز سم پاشی کنم 

خونه من افتضاح بود هرجارو که فروشنده سم گفته بود سم زدم البته ی جاهایم خودم زدم مثل درزای درارو با مسیر رفتو اومد روی دیوارارو 

هر جا بری میان فقط اول باید نسلشونو منقرص کنی بعد بری 

اول هرچی کارتن و وسایل چوبی ک تو اشپزخونه بوده رو بنداز دور بعد دوسه تا اسپری کامن از اون مشکیا بخر و تمام اشپزخونه رو و اتاقا و حموم و اسپری کن و ته قوطی هازوهم تو چاه و سینک بریز و در و پنجره هارو ببندو از خونه چند روز برو بعد سه چهار روز برگرد همه چیو با اب داغ بشور بعدم خمیر سوسک کش امحا از داروخونه دوتا بخر همه جا زیر کابینت زیر گاز روی گاز پشت یخچال همه جا اندازه نخود بزار بعد چند روز منقرص میشنبعد اسباب کشی کن

2706