2410
2553
عنوان

دلم خیلی گرفته از مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 20 پست
خیلی ادم اتیش میگیره تو این شرایط سخت مملکت انقدر به مادرم کمک میکنم نمیزارم اب تو دلش تکون بخوره جا ...

می دونم دختر چی میگی ...منم هفتاد درصد جهازم رو خودم با قرض گرفتم ...با اینکه پول داشتند ولي می دونستم دلشون نمی خواد بدن و بعد منت می گذارند ...اگر نداشتند غمی نبود ...الان هم حتی سالی یک. بار هم دعوت مون نمی کنند خونه شون ...تا پارسال خودم گاهی غذا می پختم و می رفتیم خونه شون می خوردیم ...اما دیگه تا کی ...😡😡

من چی بگم استارتر عزیز. که وقتی ازدواج کردم مادرم بیمار آلزایمر بود و تمام مسیولیت دکتر و غیره اون بعهده من بود. وقت ازدواجم همه عزا گرفته بودن که چی به سر مادرمون میاد. خودم جهازمو خریدم و عروسی هم نگرفتم. ولی خواهر و برادرم حتی نکردن یه جعبه شیرینی خونم بیارن. بعد از ازدواجم هم مادرم رو بارها بردم خونم و ازش نگهداری کردم. بعد از بارداری دیگه نتونستم . تو تنهایی با  بارداری سختی که داشتم و استراحتی بودم مجبور شدم سر کار نرم و بمونم خونه. خونه پدریمو فروختن و سر ارثیه اختلاف شد. خواهرم دوران بارداری یه سر بهم نزد. موقع زایمانم همه مهربون شدن و اومدن دیدنم ولی دیگه چه فایده . منم به روشون نیاوردم و هنوزم میرم و میام ولی ازشون دلگیرم. دخترم یکساله که شد مادرم فوت کرد و .... واقعا بخاطر تمام تنهاییها و مسائلی که تو اون دوران برام پیش اومد خیلی از دست خانواده ام رنجیدم. ولی مادرم هیچ گناهی نداشت و بدون اون زندگیمو شروع کردم و دارم ادامه میدم. به هر حال مادرها از روی عمد چیزی نمیگن. به دل نگیر شاید مادرتم از نطر روحی خسته اس . حالا یه حرفی زده . سعی کن فراموش کنی اگر نه به خودش بگو که از دستش رنجیدی تو دلت نگه ندار . حتما اونم دلیلی برات داره. موفق باشی و امیدوارم خوشحالی از هر طرف برات بباره. 🌹🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چی بگم استارتر عزیز. که وقتی ازدواج کردم مادرم بیمار آلزایمر بود و تمام مسیولیت دکتر و غیره اون ب ...

عزیزدلم خیلی متاسف شدم خدا دخترتو حفظ کنه با وجود همچین مادری😘🥰❤️

مشکل ما اینجاست مادرم یه جوری حرفو برمیگردونه و کولی باری درمیاره که انگار هیچ مشکلی نداره و بقیه مقصرن نمیشه بهش کوچکترین حرفی زد بعضی مواقع یه حرفایی میزنه ادم شک میکنه بیماری روانی داره فکر میکنه همه دشمنشن اصلا نمیشه بهش حرف زد 

2720
عزیزدلم خیلی متاسف شدم خدا دخترتو حفظ کنه با وجود همچین مادری😘🥰❤️ مشکل ما اینجاست مادرم یه جوری ح ...

ممنونم خدا مادر شما رو هم حفظ کنه. این علایمی که میگی مال افسردگی و خستگی روحیه. شاید مادرت تو زندگی زیاد سختی کشیده و خسته اس. ممکنه کم خونی یا تیروئید هم داشته باشه. چون منم اخیرا خودم خیلی عصبی شدم و آزمایش دادم دیدم کم کاری تیروئید دارم. بچه خیلی از آدم انرژی میگیره مادرتم شاید زیاد برای بچه هاش وقت میزاره و آخرشم انرژی کم آورده. 

ممنونم خدا مادر شما رو هم حفظ کنه. این علایمی که میگی مال افسردگی و خستگی روحیه. شاید مادرت تو زندگی ...

والا چی بگم دختر چندسالی بهش گفتم افسردگی داری نیومد بریم دکتر 

الان مادرشوهرمو میبینم باورم نمیشه چندبرابر بیشتر از مادر من سختی کشیده ولی نمیزاره اب تو دل بچه هاش تکون بخوره در هرشرایطی هوای بچه هاشو داره 

چی بگم خواهر این قصه سر دراز دارد