2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه زمان فک میکردم دندون پزشک تصمیم میگیره چیکار کنه😩

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ای وای منم دقیقا همینجوری ام اصلا هم خراب نیست ظاهرش کاملا سالمه فقط لقمه که با فشار میره روش تیر میکشه ممکنه از عفونت باشه؟

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2738

ببین

شاید دندونت حساس شده

و

شاید

به عصب رسیده

برو دندانپزشکی برات عکس بنویسه مشخص میکند

اگه به عصب رسیده باشه هر دفعه التهاب میکند آنتی بوتیک میخوری ظاهرا خوب میشه ولی در دراز مدت چرک ها جمع میشه و تبدیل به کیست میشه لطفا در این مورد بی خیال نباشید.

فک نکنم سیپرو خوب باشه 

واسه عفونت لثه و بافتهای نرم همینو تجویز میکنن ، ربطی هم به اقدام و اینا نداره. باز استارتر خودش میدونه

لعنتی باهردینی حساب میکنم میبینم بازم میرم جهنم😞
تو اقدامم قرص نمیخورم😞

قبل از اقدام باید دندوناتو درست کنی که تو بارداری اذیت نشی دردش وحشتاکه اونموقع هم نمیشه عکس گرفت و درمان کرد

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏

منم ماه رمضونی دندون درد گرفته بود خیلی زیاد آب یخ نمیتونستم بخورم کلا هیچی نمی تونستم بخورم جز چایی رفتم طب سنتی بهم روغن حنظل داد دو شب ریختم توی گوشم سمتی که دندونم درد میکرد خوب شدم

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم دل بشود♡ خدایا تو بساز برام تو بسازی قشنگه ♡میشه برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنید ان شاءالله خودتون حاجت روا شید😘
2706