2726
عنوان

دوستان میشه یه لحظه بیاین

136 بازدید | 26 پست

سلام. من دخترم دیشب خیییلی اذیت کرد دعواش کردم البته قاطی کرده بودم و دیگه ول نمیکردم . خودم خودمو نبخشیدم هنوز. امروز صبح با تب از خواب پاشد بهش بروفن دادم و خدارو شکر دیگه تب نکرد همون یکبارو دارو دادم گفتم اگه تب کرد ببرمش دکتر . ک خدارو شکر خوبه . ب نظرتون یعنی ب خاطر اینه ک با بقض خوابید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی مریضه ؟

ب احتمال زیاد حالا انشالله ی تب جزی بوده باشه عزیزم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

باگریه خوابیدن ودعواکردن بابچه مثل سم میمونه حتمااب عصبی کرده بچه توروخدابجه هارودعوانکنید.من دخترمویه باردعواکردم اصن حالتاش تایه مدت عوض شد الان همش باآرامش باهاش حرف میزنم گناه دارن بجه ان فردا هم ازنظرجسمی مشکل پیدامیکنن هم روحی

تا الان سابقه نداشته اینجوری باشه . ولی هیچ علاعمی از مریضی نداره و از ۱۰ صبح تا حالا تب نکرده

منم بخاطر قرص ال دی ک میخورم بد عصبانی میشم .. بعد نیم ساعت خوب میششم نمیذارم با بغض بخوابه خیلی میترسم چیزیش بشه... آره برای همونه سعی کن بعدش از دلش در بیارییی بچه دیگه یادش میره  هنوز نمیتونه بغض و کینه و تحمل کنه تب کرده

به نظرم آره.براش یه اسباب بازی بخر از دلش دربیاد

خریدم . امروز همش دورش بودم . دزروز عصر زیاد خوابید . بعد شب خوابش نمیبرد منم گفتم اروم حرف بزن همسایه ها خوابن بدتر میکرد منم دعواش کردم بخدا خودم چند با ر امروز دست وپاهاشو بوسیدم وگریه کردم بچه تب کرده بود 

2706