2733
2734

شماهاچسکارمیکنید درروز مخصوصااونایی ک بچه ندارید مثلا کلاسی چیزی؟

واینکه به نظرتون چه کلاسی برم ک بتونم ازش درامد داشته باشم هرچنداندک 

یه 

از اینترنت خیاطی یاد میگیرم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زبان میرفتم الان هیچی دوس دارم برم شنا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

من باشگاه ميرمو نقاشي... بقيه وقتمم خونه باشم تمرين ميكنم و براي اشپزي چيزاي جديد رو امتحان ميكنم چون علاقه دارم ... نخامم خونه باشم پيش دوستام ... معمولا زياد خونه نيستم :)

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

من دبیرم از هفته دیگه رسما نعطیلاتم شروع میشه(البته نیاین بگین خوشبحالت و فلان و اینا نیروی قراردادی هستم تابستون حقوق ندارم فقط از کلاس کنکوری که میرم درآمد دارم)میخوام از تعطیلات استفاده کنم برم کلاس بافت مو 

عاشقه بافت زدنم

بچه نداری واگر علاقه داری برو آرایشگری یاد بگیر ودر آینده برای خودت کارکن .

کلاس زبان برو وبعد گرفتن مدرک، تدریس خصوصی کن .

کلاس مربیگری مهد برو کلا دوره آموزشش 3 ماهه ودر آینده مشغول بکارشو توو مهدکودک 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
نمیدونم والا... دوستدارم ی کلاسی باشه ک بعدا ب دردم بخوره

کار توخونه رو دوس داری یا میخوای تو اجتماع باشی

اگه دوست داری واسه خودت کار کنی خیاطی اگه دوست داری تو اجتماع باشی آرایشگری یا کارهای دیگه

من دانشجوی ترم آخرم ، تک و تنهام یعنی دوست و خواهر و برادر ندارم ( دوست دارم ولی پایه بیرون نیستن ) 

یکسره تو خونه هستم ولی فعلا تو فکرمه از بعد امتحانات کلاس زبان + کلاس خودآرایی + کلاس نقاشی + کلاس والیبال یا اصلا ورزش های دیگه مثل بدنسازی ایروبیک فیتنس چیزی برم + شوهرمم علاقه داره کلاس موسیقی برم اگه بتونم و تو خودم یکم علاقه ایجاد کنم اونم میرم ، چون دیگه واقعا دارم میمیرم تو خونه 

البته هدفم شاغل شدن هستش اگه شاغل بشم و کار پیدا کنم که هیچ اگه نشد این کارارو میکنم ، ماهی یکبار هم سعی میکنم با دوستی فامیلی چیزی برم اُپارک 

بچه نداری واگر علاقه داری برو آرایشگری یاد بگیر ودر آینده برای خودت کارکن . کلاس زبان برو وبعد گ ...

اخه شنیدم حقوقش خیلی کمه مثلا ماهی 300اینا....

همین اموزشگاه های مهدبایدبرم واسه اموزش؟

یه 
2706