2733
2734

حالم بد اعصابم به هم ریخته نمیتونم بچه داری کنم بچه ام 3 سال و نیمه هستش از عهده اش بر نمیام زود عصبانی میشم کنترل ندارم رو اعصابم 6 ماهه اینجوری شدم قبلا خیلی آروم تر بودم تحمل خراب کاریهای دخترم رو ندارم تحمل غر زدن ها و گیر دادن ها و حرف گوش نکردن هاشو ندارم هر چی با زبون خوش و مهربونی حرف میزنم تاثیر نداره حتنا باید داد بزنم سرش یا عصبانی بشم الان شده مثل خودم رفتارهای من رو داره عینا انجام میده درمانده شدم و به شدت نگران

تعداد رای : 2
نظرسنجی
1
1
50%
1
0
0%
1
0
0%
1
1
50%
آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گل گاو زبان  به لیمو     بهار نارنج

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2738
دمنوشو خوردی به این فکر کن ک این بچه اسمش روشه بچس اگه هرکاری میکنه چون بچس و نمیفهمه بعدش میفهمی دا ...

اره راست میگی هزاران بار بهش فکر میکنم قبل از بچه دار شدن انقدر عاشق بچه ها بودم که فکر میکردم بهترین مادر دنیا میشم هیچ وقت عصبانی نمیشم ولی واقعا خیلی خودم غصه میخورم که اینحوری شدم طفلک بچه ام واقعا گناهی نداره 

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪

شما مزاجت سرد شده ،  باید متعادلش کنی ،سرکنگبین عسلی بخور ،شبا روملاج سرت روغن بادوم تلخ بمال ،عطرهای گرم مثل بهارنارنج یاعطر گل نرگس شبا بمال نوک بینیت ،برای ارامش اعصاب خیلی خوبه .

برو روانشناس و مشاور ، بهتر میتونی کمک بگیری

عزیزم از داروهای شیمایی که روان پزشک یه بار بهم بده میترسم دوست دارم اول با دمنوش گیاهی امتحان کنم اگه نشد بعد روانشناس و روانپزشک

شما مزاجت سرد شده ،  باید متعادلش کنی ،سرکنگبین عسلی بخور ،شبا روملاج سرت روغن بادوم تلخ بمال ، ...

واقعا یعنی جواب میده

2706