2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیبرتم خونه خودمون نمیدونم چرا انقدر زور میگه تو رو خدا بکم سیاست زنونه به منم یاد بدید من خیلی زود ...

خب ننه باباش چی میگن چرا به اونا نمیگی؟باهاشون حرف نمیزنی؟

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹
خب ننه باباش چی میگن چرا به اونا نمیگی؟باهاشون حرف نمیزنی؟

بهشون دبگه چقدر بگم مادرش کع تا میشینه میگه زن باید مردو ببره بالا تقصیر تد شوهرت کار نداره یا هیچی نمیخره به من چه وقتی پسرش دنبال خوشگذرونیه

2728
بهشون دبگه چقدر بگم مادرش کع تا میشینه میگه زن باید مردو ببره بالا تقصیر تد شوهرت کار نداره یا هیچی ...

خیلی ببخشید ها غلط کردن همشون،قرار نیست که تورو بزاره ور دل مادرش خودش بره خونه خالی حالشو ببره خب قشنگ واضحه داره یه کارایی میکنه دیگه،مگه مادر و پدر نداری ؟بهشون بگو حلش کنن باهاش حرف بزنن اصلا زرنگ باش فردا بی سر و صدا پاشو برو ببین چه خبره من بودم الان خیلی وقته رفته بکدم خون به پا کرده بودم زیادی مظلوم و ساده باشی تو این زمانه ظالم زیاده سرت خیلی بلاها میارن

بهشون دبگه چقدر بگم مادرش کع تا میشینه میگه زن باید مردو ببره بالا تقصیر تد شوهرت کار نداره یا هیچی ...

یعنی مادر شوهر من زیادی رو اعصابم باشه قاطی میکنم غلط کرده اونطوری میگه بگو پسر تو هیزه من چیکار کنم

خیلی ببخشید ها غلط کردن همشون،قرار نیست که تورو بزاره ور دل مادرش خودش بره خونه خالی حالشو ببره خب ق ...

پدر مادرمم دیگه چکار کنن امروز خونه مامانم بودم که با هردومون دعواش شد منم نمیخواستم بیام وایستاده بود جلو خونه مامانم اینا دادو بیداد منم از ترس ابرو مادر پدرم اومدم 

پدر مادرمم دیگه چکار کنن امروز خونه مامانم بودم که با هردومون دعواش شد منم نمیخواستم بیام وایستاده ب ...

گلم درباره دوس باز بودن شوهرت اینو بگم که کسی که فقط دوست بازی کنه زنش زو میزاره خونه خودش با دوستاش میره نه اینکه زنش رو بزاره خونه مادر و خودش بره خونه خودش،کمی فکر کن،بعدم درباره آبرو مادر وپدرت نترس اونا به خاطر این آبروشون نمی ه تو بچشونی مشکل تورو باید اونا حل کنن اگه قرار باشه اونا دادو بیداد کنن ناراحت بشن تو برداری با شوهرت بری اون که بدتر میشه میگه به هبچ وجه خانوادش از دستشون کاری برنمیاد و من هرکاری کنم زنم چیزی نمیگه نگاه میکنه،روزی میاد دیگه حرف خانوادت واسش باد هوا میشه ارزشی نداره اونوقت به خاطر این کارت پشیمون میشی

گلم درباره دوس باز بودن شوهرت اینو بگم که کسی که فقط دوست بازی کنه زنش زو میزاره خونه خودش با دوستاش ...

هم الان اینطوری اگه پدر مادرم هرچیزی بگن هر چی دلش میخواد بهشون میگه به مامانم امروز گفت ولی یکسره اودفعه میگفت شما گداییت خیلی چیزای دیگه 

هم الان اینطوری اگه پدر مادرم هرچیزی بگن هر چی دلش میخواد بهشون میگه به مامانم امروز گفت ولی یکسره ا ...

به خاطر همین میگم دیگه اگه بچه نداری از الان از ریشه حلش کن یا درست بشه یا بعدا واست دردسرها و ماجراهای زیادی میشه

به خاطر همین میگم دیگه اگه بچه نداری از الان از ریشه حلش کن یا درست بشه یا بعدا واست دردسرها و ماجرا ...

چطوری درستش کنم اصلا گوشش بدهکار نیست چندبار رفتم قهر گفته باش دوباره شروع کرده شما اگه بلدید ی راه حلی جلوم بزارید