2726

چرا واسه هر چیزی طلاق پیشنهاد میدن بعضیا

توروخدا راهنمایی نکنید شما.استغفرالله

از عشق اوست هر که به جایی رسیده است.                  خیلی حسین(ع) زحمت مارا کشیده است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم حواست بیشتر جم کن خونه خالی نده دستش 

نمیبرتم خونه خودمون نمیدونم چرا انقدر زور میگه تو رو خدا بکم سیاست زنونه به منم یاد بدید من خیلی زود باورم و ساده نمی تونم حق خودمو بگیرم

2728
نمیدونم رفته جوابم نمیده نمیگه کجا میرم همشم م یگه باید خونه مامانم باشی 

پاشو برو خونت ب مادرشوهرتم بگو اومده پایین دم دره ک زنگ نزنه بگه داره میاد بهو برو تو ببین چخبره وای من خعلی شکاکم یهو اینجوری میرم اگ جای تو بودم خوشبحالت ریلکسی

۹۹/۹/۹  💖💖
خدا اون روزو نیاره انشالا به حق امام حسین

اهان پس هیچوقت به کسی نگو اونم دلش خون میشه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
پاشو برو خونت ب مادرشوهرتم بگو اومده پایین دم دره ک زنگ نزنه بگه داره میاد بهو برو تو ببین چخبره وای ...

خونه مادر شوهرم دهات خودم شهر الان ماشین نیست که منو ببره 

اهان پس هیچوقت به کسی نگو اونم دلش خون میشه

شوخی کردم...چون توسایت واسه هر مشکلی میگن طلاق بخاطرهمین گفتم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
خونه مادر شوهرم دهات خودم شهر الان ماشین نیست که منو ببره 

وای پس خیالش راحته فردا بدون اینکه ب کسی بگی خعلی یواش برو ک ب پسرش خبر نده اینجور ک پیداس،یه خبراییه

۹۹/۹/۹  💖💖
نمیبرتم خونه خودمون نمیدونم چرا انقدر زور میگه تو رو خدا بکم سیاست زنونه به منم یاد بدید من خیلی زود ...

بگو خونه خودم راحت ترم، خونه نق نزن، خونتو محل آرامشش کن بگو وبخند، بگو زود بیا دلم برات تنگ میشه کلی چیزای دیگه خونه کاررو بهونه کن اگه از خونت اومدی بیرون علامت بزار بفهمی بعدتو اومدن خونت یانه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2706