2726
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28883 بازدید | 1569 پست
سلام بچه ها من میخوام امروز تخت و کمدشو سفارش بدم بنظرتون داخلش چجور باشه بهتره  مدل ...

من قبلا بالایی رو داشتم ولی الان اگر بخوام بخرم پایینی میگیرم

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مامان اول آذرم . تا حالا سرویس خواب رو سفارش دادم و چند دست لباس زمستونی و راحتی و سرهمی خریدم یه سری خورده ریز مثل حوله و وان و .... هم خریدم وسایلی که به نظر خودم اصلیه و هنوز نخریدم پرده و فرش اتاق فندقه + کریر و کالسکه و البته یه سری وسالی ریز مثل شیشه شیر و ...

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

من يه دست ٢٠ تكه سايز صفر خريدم با دو سه تا زير دكمه دار همين سايز، اما انگار زياد استفاده نميشه نه؟ 

سايز يك بخرم ؟

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
یعنی پایینی جادارتره؟ چون تجربه ی بچه ی اولم داری؟

نگا دوتاش جاداره 

ولی کشو خیلی لازمه

همیشه مرتبه کمدش 

کلا من بعدش دیدم استفاده از کشو خیلی بهتره تا اینجوری باکس باکس

الان توش اسباب بازی و اینا میذاری

ولی بزرگتر که شد لباساش بزرگتر و بیشتر میشه 

مثلا این کمد رو شما تا 6 سالگی دارید 

به نظرم برا سن بالاتر دومی استفاده ش بیشتره 

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
عزيزم من براي سيسموني دخترم از محصولات موستلا خريده بودم شامپو، كالاندولا و اب پاك كننده صورت و بدن ...

مرسي گلم عالي بود اين ماركي كه ميگي رو نديدم تاحالا بايد بگردم😇👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

منم برای بچه اولم کمدش شبیه کمد اولی بود 2 سال پیش انقد رو مخم بود ردش کردم رفت اون قسمت ویترینش بیشتر شبیه سمساری میشد از دست دخترم 

دومی همیشه مرتب تره تفکیکشم بهتره 

بچه ها زير انداز تعويض سايزش و جنسش چجوري بايد باشه؟! كرمي كه به پاي بچه ميزنن نسوزه چي باشه؟! سودو ...

زیر انداز یه چیزی بگیر رویش حالت پلاستیکی نباشه زیاد ضخیم نباشه که بتونی راحت تا کنی چیزه خاصی نداره دیگه 

کرم من سودو گرفتم . پودر تالک بی بی کوکول حالا نزدیکای زایمانم یه کالاندولا هم می گیرم 

من تعریف سودو رو از ما مانا خیلی شنیدم ولی داروخانه گفت خیلی خوبه ولی بیشتر جنبه درمانی داره . ولی من خریدم 

خواهرم ماستلا داشت اصلن راضی نبود ولی بچه ها با هم فرق دارن 

یه سریا که به بچه هاشون روغن زیتونم می زنم   

زیر انداز یه چیزی بگیر رویش حالت پلاستیکی نباشه زیاد ضخیم نباشه که بتونی راحت تا کنی چیزه خاصی نداره ...

زیرانداز چرا پلاستیکی نباشه؟ ینی چجوری باشه اب جذب کنه بخودش منظورته؟!

مرسی عزیز دلم پس منم میگیرم سودو😇👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706